cesta bez návratu - 27. kapitola

11. února 2014 v 19:39 | JaeRa |  cesta bez návratuLULA:
Doufám, že tohle vyjde, řeknu si a zadívám se ze střechy dolů.
Jestli ne, pak to bude znamenat jediné... že jsem přišla o Chulieho navždy. A zřejmě se mu nebudu moci podívat ani do očí! Náhle sebou leknutím škubnu, když mi někdo položí ruku na rameno.
Otočím se a div mi nespadne kámen ze srdce. "Tae?"
Bráška se na mě usměje a trochu poodstoupí. "Neboj sestřičko, zvládneš to! A hlavně, nejsi na to sama! My jsme s tebou a pomůžeme ti!" řekne a poodstoupí a to, co spatřím za ním mi vžene slzy do očí.


O pár metrů dál se na mě usmívá hned několik tváří: Eli, Terýý, JaeRa, Naomi, Taehun, Myungsoo a všichni kluci z Juniorů... tedy... všichni kromě Heechula!
Ten pohled na jejich usměvavé tváře mi vžene slzy do očí. To už ale ke mě všichni přistoupí a naráz mě obejmou.
"Jeden za všechny... všichni za Lulu!" houkne JaeRa a já jsem najednou naměkko.
"Co tady děláte?" zeptám se se slzama v očích. "No co by? Přišli jsme ti pomoci, už jsem nevydrželi koukat na vaše nešťastné tváře. Takže... lásce se musí občas pomoci!" prohlásí Leeteuk a hodí mi ruku přes rameno.
"No... tak se do toho pustíme, co říkáte?" zeptá se Terka a střechou se náhle ozve několikahlasné: "Ano!"
"Děkuji" špitnu, ale nemám pocit, že by mě někdo slyšel. Všichni se totiž rozutekli, aby začali s přípravou překvapení pro Chula.
O čtyři hodiny později máme hotovo!
"Chulie... miluji tě!" řeknu si, když sleduji konečný výsledek.


TERÝÝ:
Už hodnou chvilku ho sleduji a musím říct, že z něho nemohu spustit oči. Je tak krásný, tak jemný. On je vážně anděl! Povahově i vhledově!
Všimne si mého pohledu a usměje se. Pak ke mě přistoupí a zastrčí mi pramínek vlasů za ucho. Hned na to věnuje mému oušku letmé políbení.
Teukie mě vezme za tvář a jemným tlakem mě donutí zvednout pohled k němu. Pak mě políbí. Nejprve jemně, ale pak se na mé rty přitiskne se znatelnou touhou a po chvilce si vyžádá vstup, zatímco pomalu vykročí k posteli za námi.
Opatrně mě položí do peřin a pak mě zalehne svým tělem a opět mě políbí. Než se naději, jsme oba nazí a milujeme se.
Možná bych měla být nervózní... já nevím, ale.... místo toho je to právě Teukie, jehož tělo se třese.
Chviličku před svým vyvrcholením na mě upře svůj zrak plný touhy a lásky a pak si skousne smyslně spodní ret.
"Miluji tě Terinko!" zašeptá a pak se na mě více natiskne. Mohu cítit jeho srdíčko na své hrudi. Buší mu tak rychle. Párkrát zamrkám, abych alespoň trošku zaostřila přes právě prožívanou slast a pohlédnu na něho.
"Také tě miluji Teukie!"
Okamžik na to, se bytem ozve výkřik dvou milujících se těl v právě prožívajícím orgasmu.


ELI:
"Wonnie, copak to děláš?" zeptám se, když ho spatřím, jak se ke mně plíží s podivným pohledem v očích a zákeřným úsměvem.
"He... kdo... já? … Já nic... co bych dělal?" snaží se Siwon zapírat, ale brzo mu dojde, že mě s těmahle řečma neobalamutí.
"Nekecej! Znám tě! Takhle blbě se netváříš ani když dostaneš pánvičkou!" odporuji. To už ale stojí těsně přede mnou a usmívá se, zatímco já začínám být značně nervní. O co mu tak asi jde?
Přimhouřím oči a zkoumavě ho sleduji, když mě vezme za ruku a proplete naše prsty dohromady.
"Pojď, něco pro tebe mám!" řekne s úsměvem a táhne mě do svého pokoje.
"Kam mě to táhneš? Počkej přeci, vždyť mám teď práci! Nechceš mě to nejprve nechat dodělat?" zeptám se zřejmě trochu moc rozlobeně, protože se na mě zadívá smutným pohledem. Zastaví se.
"Promiň, máš pravdu! Nechám to na jindy!" řekne smutně a skloní pohled k zemi. Pustí mě a otočí se k odchodu.
Náhle je mi ho líto. Vždyť to myslel dobře a určitě mě nezdrží dlouho! Tentokrát jsem to já, kdo ho vezme za ruku. Ublíženě se na mě podívá, ale když vidí, že se usmívám, usměje se též. "Tak mi ukaž, co pro mě máš.... lásko" zašeptám a brzy na to dojdeme k jeho pokoji.
Když dojdeme ke dveřím, zaváže mi oči a pak stiskne kliku. Stoupne si za mě, vezme mě za ramena a mírným tlakem mě vtáhne dovnitř. Nechápu, o co mu jde, ale náhle cítím zvláštní vůni, jenž mě udeří do nozder.
Pak mi Wonnie sundá šátek z očí a já se v přítmí pokoje snažím zaostřit.
Náhle mi dojde, proč je tu takové šero a ta zvláštní vůně. Celý pokoj je provoněný vonnými tyčinkami a postel je poseta maličkými srdíčky.
Mou pozornost ale zaujme cosi, ležící mezi těmi srdíčky.
Přistoupím k posteli blíž a vezmu tu malou kostičku do rukou. Prohlédnu si ji ze všech stran a pak ji otevřu. V ten moment si přiložím ruku k ústům, abych zabránila překvapenému výkřiku a pohlédnu na Wonnieho.
Ten stojí stále přede dveřmi a radostně se usmívá.
"Líbí?" zeptá se tichým hlasem a přistoupí ke mně.
"Já.... já....n-ne.... ne-nemám slov!" zakoktám a pohlédnu na něho.
Won sáhne do krabičky a vytáhne maličký prstýnek s nádherně se lesknoucím kamínkem uprostřed.
Vezme mě za ruku a prsten mi navlékne.
"Sho Elisho... Vezmeš si mě?" pohlédne mi tentokrát s vážným pohledem do očí.
Musím říct, že mi totálně vzal veškerý vítr z plachet.
Zadívám se na něho a v tu chvíli je mi naprosto jasné, co odpovím. Usměji se a obejmu ho kolem krku, přičemž ho líbnu na nos.
"Ano Choi Siwone.... Ano!"


TAEHUN:
"Hele lidi!" houknu na ostatní, když se všichni stejně jako každý večer opět sejdeme u JaeRy v bytě. Všichni na mě upřou své pohledy a čekají s napětím, co ze mě vypadne.
"Dnes tu s námi není Lulinka a Heechul. Oba se právě utápí ve svém smutku. Ale mě už tohle nebaví. Chci jim pomoci, aby k sobě opět našli cestu. Ale sám to asi nezvládnu. Proto vás žádám... pokud máte mou milovanou sestřičku alespoň trošku rádi... pomozte mi!" řeknu a čekám na jejich reakci, která přijde okamžitě.
"Jasně Tae... jdeme na to!" houkne Myungsoo s Wookiem.
"Jo, pomůžeme ti!" odpoví Minnie a JaeRa.
"S námi též můžeš počítat!" přidávají se postupně ostatní a přeřvávají se téměř jeden přes druhého, jak se z nich začínají sypat nápady na pomoc Lulince.
Ani nedokážu popsat ten pocit, jaký ten pohled na mé přátelé ve mně vyvolá. Jsem rád, že je mám. Ale teď musíme hlavně co nejdříve přijít na nějaký hodně dobrý nápad, jak těm dvoum zamilovaným pomoct a pak...
… přijde na řadu i můj prstýnek pro Myungsoo!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Admin: Jaera |Hosting: BLOG.CZ | Archiv | Layout by: Narbie