dva kroky do pekla || 6. kapitola

12. února 2014 v 15:38 | JaeRa |  dva kroky do pekla
Uplynulo osm měsíců. Osm zatraceně dlouhých měsíců, co byl Siwon uvězněn do cely v jedné z nejstřelenějších věznic. Do cely, kterou musí sdílet s Baekhem. S člověkem, který má za sebou velmi kruté zacházení s lidmi i pár nemilosrdných vražd. S mladíkem, který nezná soucit, nezná slitování a neví, co je to… lidskost! A dává to černovláskovi náležitě pocítit.
Není chvilička, kterou by Siwon mohl strávit tak, aby se nemusel bát, že ho opět někdo bude osahávat, či okukovat ve sprše. Že ho někdo nechá v klidu sníst tu příšernou břečku, kterou jim tu nutí. Nic z toho však Siwon nevnímá.

Vlastně by se dalo říct, že je mu to jedno. Všechny slovní narážky pouze nechá bez jakékoliv odezvy. Všechny ty dotyky jejich úchylných pracek s ledovým klidem přehlíží. Vadí mu to, to ano, ale… však ono se na ně taky dostane. Teď má však jiné plány a dokud je nedotáhne do konce, budou muset tihle hošani ještě chvíli vydržet! Jen jejich pokusy o jakýkoliv sex s černovláskem nezůstávají bez odpovědi! Pro každého, kdo si něco zkusí, bude mít následující ráno velmi bolestivé probuzení.

Siwon si velmi rychle vydobyl uznání a pokoru většiny odsouzených… Až na Baekha a jeho četné skupiny poskoků a přisluhovačů. Ale ani z nich nemá tenhle vysoký mladík strach. Naopak! Čeká, až zaútočí a pak… přijde velmi tvrdá odplata!

Siwon se rozhlédne po obrovské hale, kde vězni dostávají jídlo. V jeho očích je naprosté prázdno. Jako by nic necítil, ale… cítí on vůbec něco? Cokoliv, kromě touhy po pomstě?

Jeho pohled padne na blonďatého hocha, sedícího jen pár stolů od něho. Jeho koutky se stočí do pohrdavého šklebu. Dál pomalými kroky prochází frontou na jídlo, nespouštějíc z Baekha svůj pohled. Nicméně si ho všimne hnědovlasý hoch, který sedí naproti Baekhovi.

Siwon zapřemýšlí. Jak, že se ten kluk jmenuje? Aha, jo, to bude on… Eunhyuk! Má celu o patro výš, přímo nad ním a Baekhem. Říká se o něm, že je jeho pravá ruka.

Černovlásek si vezme svoji porci jídla, popadne tác a pomalým krokem prochází mezi stoly, hledajíc prázdné místo, kam by se usadil. Když ale prochází kolem svého spoluvězně z cely, Baekho vstane a silou mu do tácu udeří. Všechna ta nechutná kaše se vylije přímo na Siwona. Ten, ignorujíc horkou kaši, jenž ho pálí na těle přes tenký kus látky jeho vězeňského munduru, stočí svůj pohled na menšího hocha, který stále stojí naproti němu se zlomyslných úsměvem, který mu pohrává na jeho rtech.

"Ale néé, to jsem ale nemehlo. Já ti omylem shodil jídlo, viď? Je mi to líto. Řekni, že se na mě nezlobíš. Řekni to, no tak!" zašeptá Baekho a přistoupí k Siwonovi blíž. "Tak co? Rozpláčeš se? Tak dělej, řekni něco!" pokračuje blonďák, zatímco se kolem obou seskupují zvědavci a povzbuzují oba mladíky k bitce. Siwon ale dál Baekha ignoruje, vědíc, jak moc tím hocha rozčiluje. Baekho se ho stále snaží zlomit. Chce si z něho udělat poskoka. Svojí… děvku! O to víc ho štve, že mu Siwon dává najevo jasné pohrdání.

"Tak dělej, ty děvko. Ukaž, jak se umíš prát! Tak dělej, ty zbabělče!" šklebí se vesele Eunhyuk, stojící vedle dvojice a očima kmitajíc z jednoho na druhého, natěšený, že se snad konečně bude něco dít.

Černovlásek se sehne a vezme do ruky lžíci. Nehledíc na to, že se kaše válí po zemi, si část nabere a se znatelnou chutí si strčí lžíci do úst. Téměř slastně si povzdychne, aby tím naznačil všem, že ho tímhle rozhodně nevytočí že je má naprosto v paži. Pak mlsně lžíci olízne a zadívá se zpět do očí Baekhovi.

Ten ho pozoruje už s viditelným rozzlobením, že se mu tenhle hoch ještě nepodrobil. Pak ale vytřeští oči překvapením, když Siwon bez známek jakéhokoliv výrazu zabodne rukojeť lžíce Hyukovi do krku. Hyuk začne sebou zmítat ve snaze vytáhnout ten zatracený kus umělé hmoty se svého těla, jenže síla, kterou černovlásek lžíci drží, mu to nedovolí. Velmi brzy se tedy začnou ozývat zvuky chrčení, měnící se pomalu na bublavý zvuk, jak se Hyukovi ústa plní krví. Jeho pohled se mění na ustrašený. Nechce umřít, ale jeho boj se zdá být marný. Siwon je mnohem silnější. Přesto se brání, jak jen je to možné, pak se ale začne topit ve vlastní krvi.

Nakonec zřejmě i Siwon uzná, že už bylo dost trápení hnědovláska a tak se rozhodne jeho trápení ukončit. Silou škubne svojí rukou, čím způsobí roztržení Hyukova krku, z něhož ihned začne crčet a prýštit obrovské množství krve, stříkající přímo do Siwonovi tváře a na jeho ramena, zatímco samotný Hyuk ustane ve svých pohybech. Jeho ruce zůstanou nečinně viset podél těla. Z jeho očí se vytratí veškerý život. Siwon ho právě zabil. Vlastně by se dalo říct, že mu krk rozpáral jako by byl nějaká hadrová panenka.
Lžíce se nakonec zasekla o kost a není možné ji vytáhnout, proto ji Siwon s nepříjemným křupnutím zlomí uvnitř zkrvaveného krku, načež se Hyukovo tělo s hlasitým žuchnutím skácí k zemi a kolem něho se velmi brzy začne tvořit krvavá louže.
Za celou tu dobu nespustil oči z Baekha. A má obrovskou radost z toho, co viděl v jeho očích. I přesto, že viděl nejprve překvapení a poté strach, nakonec zůstaly Baekhovi oči bez jediného citu. Teď se ale objevilo něco jiného… Výraz nechutnosti! To, když se Siwon skloní a zkrvavenou lžící si nabere porci kaše ze země a opět s chutí začne jíst. Je mu jedno, že se jeho jídlo válí na zemi. Je mu jedno, že jeho lžíce je potřísněná krví. Je mu jedno, co si o něm ostatní myslí. Právě jim dokázal, že z nich nemá strach a o to mu šlo! Zbytek není podstatný!


+++


"Arone?" ozve se tichounký hlas u hnědovláskova ouška. Aron rozespale promne svá krásná kukadla a zamlženým, ospalým pohledem se pokouší zaostřit svůj pohled na svého bratra. Ten se na něho usmívá.

"Dobré ráno, bráško" řekne a stoupne si. Z nočního stolku sebere tác se snídaní a naznačí mladšímu, aby se posadil. "Snídaně do postele. Je tu všechno, co máš rád. Míchaná vajíčka, slanina, šťáva vymačkaná s čerstvých pomerančů a horká čokoláda s příchutí karamelu" ukazuje na jednotlivé položky na tácu a pak se na brášku zazubí. Ten se na JRho zadívá, načež mu zakručí v bříšku. Jeho tvářičky téměř okamžitě zrudnou, jak se stydí, ale JRmu to přijde jako jedna z nejsladších věcí, které slyšel.

Pomalu nabere na lžičku část vajíček a začne brášku krmit. Aron se konečně začíná cítit lépe a tak už tuto péči od JRho nepotřebuje, přesto se jí nechce vzdát. A tak se nechá krmit. A vlastně… si to náležitě užívá.

Když je dojedeno, odloží JR tác zpět na noční stolek a ulehne vedle Arona. Ten na něho překvapeně pohlédne.

"Ty… nemusíš dnes do práce?" zeptá se a JR zavrtí hlavou.

"Ne, vzal jsem si volno, abych mohl být s tebou!" odpoví mu tiše a Aron se nedokáže ubránit lehkému zachvění. Stejně tak, jako když je jeho bratr tak moc blízko němu. Nejprve mu to bylo nepříjemné, zvláště po tom, co mu Siwon provedl. Nechtěl už nikdy nikoho tak blízko sobě. Pak mu to ale přestalo vadit a teď… Nedokáže bez toho být. Potřebuje cítit jeho blízkost. Potřebuje cítit jeho objetí, jeho dotyky, to laskání jeho štíhlými prsty ve vlasech. Potřebuje jeho! Jenže, jak si má tyhle pocity vyložit? Vždyť něco takového by měl cítit s někým, koho miluje a ne, když je se svým bratrem. Ano, i JRho miluje, ale…

Sakra, jaký druh lásky tohle je? Aron cítí, že tohle není jen obyčejná bratrská láska. Za těch čtrnáct měsíců od doby, co utekl Siwonovi, se jeho city k bratrovi díky jeho péči a neustálé blízkosti změnili a on… si najednou uvědomil, že začíná ze svých pocitů cítit strach. A JRmu jeho náhlé chování neunikne, když se k němu přitulí a Aron se opatrně pokusí z jeho objetí vymanit.

Nechápavě se na něho zahledí.

"Bráško, děje se něco?" zeptá se a snaží se alespoň náznak vyčíst z jeho tmavých očí. Aron si povzdychne, ale ví, že mu může věřit. Přesto má strach z reakce. Smutně si povzdechne a skloní hlavu dolů, aby se vyhnul bratrovu pohledu.

"JR, já-" začne a doufá, že nalezne ta správná slova. "Mám tě rád!" řekne nakonec a JR se usměje. Pohladí mladšího po tváři a mírným tlakem ho donutí pohlédnout mu do očí.

"Vždyť já tebe taky" odpoví mu a přitiskne si ho do objetí. Jenže Aronovi city jsou jiné a on je potřebuje bratrovi říct. Potřebuje mu sdělit, co cítí a zjistit, co na to JR. Náhle pocítí absolutní strach!

"Jenomže, já-" zašeptá a oči se mu naplní slzami. "… já tě miluji!"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Min Min | 13. února 2014 v 21:20 | Reagovat

A dost.. už si vážně připadám jako sadista že se mi ten příběh líbí>. <:D:D
Chudáček Hyuu:c
Siwon.. no ..někdy na facku, ale líbí se mi to jeho chování:3 (za tuhle zvrhlost můžeš ty!!!)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Admin: Jaera |Hosting: BLOG.CZ | Archiv | Layout by: Narbie