líbej mě, dokud můžeš

12. února 2014 v 19:42 | JaeRa |  bap oneshots

|| líbej mě, dokud můžeš | bap | jaedae | a: jaera | w: 2619 | žánr: sweet, bl ||
Mladý blonďáček stál v tmavém pokoji a tiše sledoval drobné tělo, ležící v jeho posteli. Natáhne ruku a něžně pohladí tu krásnou spící tvář. Jak moc se toho změnilo za jeden jediný večer. Jak rychle zjistil, že k tomuto spícímu tmavovláskovi cítí víc, než jen přátelství. Jak rychle se dokázal zamilovat. Mírně se usměje a přikryje sebe i staršího mladíka. Přitiskne se k němu a mladík se k němu stočí, skryje svoji tvář do jeho hrudi a pak se pokojem ozve tichý šepot…


+++


"No tak, už nepij" žadoní tmavovlásek a snaží se mladíkovi vedle sebe sebrat z ruky téměř prázdnou skleničku alkoholu.

"Nech mě být. Chci si dát ještě jednu" zaprosí druhý hoch a pak ovine svou ruku kolem ramen staršího.

"Dej si se mnou a pak půjdeme domů, ano?" usměje se a Dae vedle něho tiše zaúpí.

Nemá tohle rád. Nejraději by teď ležel ve své posteli a spal, ale blonďáčkovy manýry mu to nedovolí. Kývne tedy, mávne na barmana a nechá hochovi i sobě skleničku naposledy dolít. Jae se vesele usměje a vylije si celý obsah sklenky do svých úst.

"Tak můžeme jít" zašveholí radostně a Daehyung sáhne do zadní kapsy, aby z odrbané peněženky vytáhl pár ušmudlaných bankovek.

S díky je hodí na barový pult a než stačí svoji šrajtofli zasunout zpět, ucítí pevný stisk blonďáčkovi ruky na svém zápěstí. Zvedne svůj pohled a jeho pohled se střetne s temně hnědýma očima druhého hocha. Youngjae ho vytáhne do chladné noci a vede ho spoře osvětlenou ulicí, kde i samotná lampa váhá, má-li svítit, směrem k domovu.

Tmavovlásek se oklepe. Přitiskne své ruce více k tělu a tvář se pokouší zachumlat do teplého límce své bundy. Jednu ruku nacpe do kapsy svých kalhot a doufá, že skrz jeho sporý oděv nepronikne ledový chlad. Jeho druhou ruku stále svírá Youngjae ve své dlani. Starší hoch si tiše zívne a jeho oči pomalu těžknou, když náhle mladík vedle něho zahne do potemnělé uličky. Snad ve snaze si zkrátit cestu domů.

A zatímco mlčenlivě procházejí stále ruku v ruce, přemýšlí starší hoch, proč svoji ruku nechává stále v jeho horké dlani. Ano, jsou přátelé, a i když se navzájem často dotýkají, přesto cítí, že teď je to jiné. Horká dlaň mladšího ho nějakým zvláštním způsobem uklidňuje. Myšlenky, které mu v tuto chvíli nedávají ani chviličku klidu, jsou nečekaně přerušeny ránou, jenž se ozve sotva o pár metrů vedle nich.

Ochranitelsky přirazí mladšího ke zdi a stoupne si před něho, aby skryl to drobné tělo za svým.

Vzápětí si zhluboka oddychne, když ze staré, rezavé popelnice vyskočí malá kočka. Zvědavě upře svá kukadla na dvojici mladíků a s tichým zamňoukáním odběhne a ztratí se kdesi ve tmě na konci uličky. Chviličku setrvá Daehyun přitisknutý zády k blonďáčkovi za ním a pokouší se zklidnit své rychle bušící srdce, když si náhle uvědomí, že tlak na jeho tělo sílí.

Uvědomí si, že dlaň mladšího hocha mu opatrně přejíždí od pasu směrem nahoru. Opatrně vsune svoji dlaň pod jeho slabou bundu, pohladí jeho bříško a Daemu se dech na pár sekund zadrhne v hrdle. Nenechavé prsty Youngjaeho přejedou po jeho hrudi a jejich konečky jemně polaskají přes hrubou látku oblečení jeho prsou a jakoby náhodou se zastaví na vrcholku jeho bradavky, načež na ní jemňounce zatlačí, aby ji následně mohl obkroužit. Dae se kousne do spodního rtu, aby zabránil uniknutí tichého vzdechu, a jeho oční víčka se maličko zachvějí.

Nedokáže si to vysvětlit. Proč? Proč na něho dotyky druhého mladíka mají takový vliv? A proč jen tak stojí bez hnutí a není schopen ho od sebe odstrčit? Jen tak stojí a jeho mysl se utápí ve vlně nečekaných pocitů. Když ale Youngieho ruka zabloudí k lemu jeho trika a Dae ucítí jeho horký dech na krku, donutí se od něho ustoupit. S přerývavým dechem se otočí na mladšího. V Jaeho očích se odráží chtíč. Daeho ten pohled překvapí. Bože, co vlastně čeká?

Youngie se na něho dívá s chtivým úšklebkem a pomalým krokem k němu vykročí. Dae se zalekne, naprázdno polkne, ale vzápětí si uvědomí, co se děje a popadne Youngjaeho za zápěstí.

"Jdeme domů Jae" řekne a snaží se, aby jeho hlas zněl nezaujatě.

Otočí se k odchodu, ale přesto mu neunikne zklamaný pohled v očích mladšího hocha. Rychlým krokem pak mizí dvojice v potemnělých ulicích Soulu.

"Dae…" zakňučí náhle mladší hoch, když dorazí společně domů.

Dae na něho upře svůj zrak a jeho pohled sklouzne od jeho tváře k pasu, kde si mladší vyhrnul své triko. Dae sleduje, jak Jae přejíždí dlaní po svém bříšku a musí párkrát zamrkat, aby se uklidnil. Ten pohled ho přitahuje. Je těžkého od mladšího odtrhnout oči.

"Ano?" zeptá se ho a následně si musí odkašlat, aby mu nepřeskočil hlas.

"Jdu se vykoupat" prohlásí náhle mladší po chvíli trapného ticha a pak se zvedne na nohy.

Opileckým krokem přejde ke dveřím, kde zavrávorá. Dae se lekne, aby se jeho kamarád nezranil a tak k němu pár rychlými kroky přejde a uchopí ho kolem pasu. Youngjae se na něho zmateně podívá, ale hned na to se mile usměje. Tím milým, krásným úsměvem, který způsobí, že Daeho srdíčko zvýší svoji rychlost.

Pevně ho sevře kolem pasu a natáhne se ke klice do koupelny. Vejdou společně dovnitř a Youngie vykročí ke sprše. Aby neupadl, stále se Daeho pevně přidržuje. Jae se opře o chladné dlaždičky ve sprchovém koutě a pustí vodu.Dae sebou leknutím cukne, když ucítí drobné kapičky vody, jak dopadají na jeho hlavu a ramena. Zatáhne za mladíka uvnitř, aby ho vytáhl ven, než se jejich oblečení naprosto smáčí, ale ten náhle projeví svoji sílu a přivine si Daeho k sobě. Tmavovlásek zalapá po dechu, když se jeho tělo srazí s tělem druhého mladíka.

Rád by něco namítl, ale než stačí cokoliv říci, Jae přitiskne své nedočkavé rty na ty jeho. Daeho srdíčko poskočí nad nečekanou situací, ale přesto není schopen se od těch měkkých polštářků odtrhnout. Jen tiše, nečinně stojí s očima dokořán otevřenýma a překvapeně sleduje jemnou tvář před sebou.

Vzápětí skrz jeho rty pronikne tiché zaúpění, když sebou mladší hoch prudce škubne. V tom okamžiku si vymění své postoje. Dae je pevně přitisknut ke zdi, zatímco Youngie stále neopouští měkkost jeho rtů. Naopak. Vezme staršího hocha něžně za boky a svým tělem se k němu přitiskne tak pevně, že Dae může přísahat, že cítí, jak mladšímu buší srdíčko.

Starší hoch ucítí mírný tlak, jak z něho Jae stahuje bundu a než se stačí podívat, leží již jeho svršek kdesi na podlaze uprostřed koupelny. Stále se přesto snaží něco namítnout. Vždyť… vždyť tohle by neměli. Nemůžou. Tohle přeci nejde.

"Youngie…" zašeptá tmavovlásek a dlaněmi se opře o hruď mladšího hocha ve snaze ho od sebe odstrčit.

Youngie mu pohlédne zastřeným pohledem do očí. Jeho rty jsou oteklé od předešlého líbání, jeho oči zastřené touhou a tělo se mu mírně chvěje. Dae od něho nedokáže svůj pohled odtrhnout. Na to vypadá Jae až příliš vyzývavě, jak po jeho pokožce stékají ty drobné kapičky horké vody. To, jak se na něho Jae dívá s pohledem, který jasně říká, jak moc po něm touží.

Nakonec se neudrží a vztáhne k mladšímu svoji dlaň. Opatrně a mírným strachem ho pohladí po tváři. Jae přivře své oči a nakloní hlavu více do jeho dlaně. Pak k Daemu vztáhne opět své ruce a něžně ho uchopí kolem pasu. Pomaličku k němu přistoupí, ale netiskne se k němu jako dřív. Místo toho se mu zadívá do očí, ve kterých by se dalo číst jako v otevřené knížce. Dae však vidí jediné… obrovskou touhu, jenž se mladší z nich ani nepokouší skrývat.

"Dae…" zašeptá mladší hoch a opře se čelem o čelo staršího.

"A-ano?" kníkne Dae nervózně a mírně se oklepe nad zvukem hlasu roztouženého mladíka.

On sám to cítí. To, že v něm narůstá pocit něčeho nepoznaného.

"Dae… dovol mi se tě dotýkat" zašeptá a Daehyunův dech ztěžkne.

Ví, že by neměli, ale… on sám po mladším touží. "Jae…" řekne tichounce, když ho začne mladší svlékat. Netrvá dlouho a tmavovlásek má na sobě pouze kalhoty. Jae chytne mladíka před sebou za zápěstí a nervózně si jeho drobné ručky přiloží na své bříško. Pohlédne mu do očí a tmavovlásek pochopí. Rozklepanými prstíky sevře v dlaních lem jeho trika a přetáhne mu ho přes hlavu. Youngie se na mladíka přitiskne a něžně si přivlastní ty růžovoučké rtíky. Vsaje mezi zoubky jeho spodní ret a mírně skousne.

Dae se musí kousnout do rtu, aby zabránil hlasitému stenu, jak příjemná mu je Youngjaeho péče.

Když ale Jae začne rozepínat poklopec jeho kalhot, dostane tmavovlásek strach. Co když… by vážně neměli? Než mu ale tyto myšlenky stačí proběhnout hlavou, je zbaven kalhot i s trenýrkami, načež ty nebohé kusy látky zmizí kdesi v útrobách místnosti, stejně jako zbytek Jaeho prádla.

Youngjae si se zájmem prohlíží staršího hocha před sebou, jenž se marně pokouší skrýt před roztouženým pohledem Jaeho. Blonďáček se na staršího usměje, a aniž by mu přestal pohlížet do těch jeho nádherně tmavých očí, sáhne rukou po lahvičce sprchového gelu. Otevře víčko, nalije si část obsahu do dlaně a flašku opět odloží.

Koutky úst se mu stočí do něžného úsměvu a přiloží dlaně na rozpálené tělíčko před ním, jenž se téměř ustrašeně tiskne k chladným dlaždicím za sebou. Jeho tělo se rozechvěje. Ale ani sám Dae netuší, zda z důvodu studených dlaždic, nebo kvůli horkým rukám mladšího, které jako by ho pálili na nahé pokožce.

Jae se k němu přitiskne, rukou nasměruje sprchu na zeď, aby staršího voda hřála, a pak začne rukama přejíždět po jeho hrudi. Laská jeho kůži. Něžně přejíždí po tom křehkém těle, tak sladce se chvějícím.

Pak jakoby náhodně přejede konečky prstů přes jednu z jeho bradavek a to už je na Daeho moc. Hlasitě zalapá po dechu a z jeho hrdla se vydere tichý sten. Ruce zvedne podél zdi, jako kdyby se snad mohl něčeho zachytit, ale je to nemožné. Jae se usměje a znovu se dotkne toho citlivého místečka na Daeho tělíčku. Staršího hocha pomalu přemáhá slabost v jeho nohách. Svýma rukama se chytne mladšího za ramena a ten začne namydlenýma rukama hladit mladíka po zádech.

Sem tam přejede blonďáček konečky prstů přes spodní část zad, přičemž se dotkne jeho zadečku a Dae znovu vzdychne. Zakloní hlavičku a umožní tak lepší přístup mladšímu hochu, který jazýčkem polaská tu jemnou kůži na jeho krčku. Pomalu se přesune níž a mezi zoubky stiskne tmavovláskovu klíční kost, až Dae sykne bolestí. Ručkama přejede staršímu opět přes zadeček, a když Dae zavzdychá, dovolí si víc a prstíkem zajede mezi jeho půlky, aby polaskal jeho vstup.

Jen, co to ale udělá, Daeho tělíčko se rozechvěje. Jeho drobné ručičky obejmou Jaeho kolem pasu a víc se k chlapcovu tělu přivine. Youngie může cítit jeho pomalu rostoucí chloubu, jak se k němu tiskne. Ten pocit je pro něho nepopsatelný. Dokonalý. Zatlačí tedy na jeho zadeček víc a Dae hlasitě zasténá, když v jeho křehkém tělíčku zmizí jeden z Jaeho prstů.

Opře svou hlavičku o Youngjaeho rameno a nevědomky se pohne proti jeho prstu. Stisk na Jaeho bocích zesílí a do očí staršího se nahrnou slzičky, když ucítí, jak se do něho tlačí další prst. Prohne se bolestně v zádech a po jeho tváři skane jedna slzička. "Jae… to bolí" zaskučí tichounce a Youngie změní směr svých prstů. Vytáhne je téměř ven z jeho tělíčka a hned na to je do něho opět přirazí. Daeho ústa se pootevřou němým výkřikem a jeho nehty se zarazí mladšímu do ramen.
Netrvá to dlouho a Youngjaeho prstíky se uvnitř staršího otřou o ten dokonalý uzlíček uvnitř jeho třesoucího se těla. Dae zalapá po dechu. Přerývavě se nadechne, ale jako kdyby se mu vzduchu nedostávalo. Prohne se v zádech a koupelnou se ozve hlasitý sten. "

Yo-Youngie… ah."

Jae se usměje a zatím, co nepřestává hýbat prsty uvnitř svého teď již milence, druhou rukou vyhledá jeho chloubu. Pevně ji obejme svými štíhlými prsty a stáhne dolů předkožku. Palcem přejede po špičce jeho žaludu a Daeho dech se zadrhne v jeho hrdle. Nahne se tedy k němu a jazýčkem polaská jeho ouško. Přejede po něm jazýčkem a vsaje jeho ušní lalůček. Dae vzdychá a jeho přerývavý dech je občas zaměněn tichým stenem.

"Youngie… uhn" zasténá Dae a mladší hoch se hladově přisaje k jeho rtíkům.

Vychutnává si jejich sladkost i plnost. Jemně je stiskává svými zoubky i saje. Dae vzdychá stále hlasitěji. Pohybuje se proti prstům mladšího hocha, zatímco Jae si pohrává s jeho penisem. Po chvíli se tmavovláskův dech zrychluje. Jeho oči jsou slastně přivřené a z jeho úst unikají nemravné zvuky, jež způsobují, že Youngieho chlouba si bolestně žádá uvolnění.
Vytáhne tedy z mladíka své prsty a Dae nesouhlasně zavzdychá. Jeho nohy jsou velmi slabé. Jeho uvolnění bylo tak blízko. Tak zatraceně blízko.

Blonďáček uchopí staršího za boky a vyzdvihne ho do výšky. Dae obtočí své ruce mladšímu okolo krku a svýma nohama se zaklesne kolem jeho boků. Zahledí se mladšímu do očí a tentokrát už ví, že je nadobro ztracen. Teď už jeho srdíčko patří tomuto blonďáčkovi před ním. Youngieho víčka se zachvějí, když pohlédne staršímu do očí, načež tmavovláska nabodne na svoji vztyčenou chloubu.

Koupelnou se ozve hlasitý výkřik. Směs touhy, slasti i bolesti. Po tvářích Daeho se koulejí slzičky. Youngie mladíka nadzvedne a opět do něho přirazí. A poté znovu a znovu. Naštěstí se Daehyunův výraz změní na výraz plný slasti a z jeho úst unikne nestydatý výkřik.

"Jae… ah… uhm."

Jae přitiskne tmavovláska na zeď a téměř z něho celý vyklouzne a to jen, aby do něho mohl znova prudce proniknout. Bere si staršího tvrdě a Dae křičí a sténá jeho jméno mezi jednotlivými polibky.

"Uhn… Jae… víc… prosím."

Velmi brzy ho Youngie následuje a pak už se místností ozývají dva hlasy. Tak nemravně křičící. Tak hlasitě sténající a Youngieho rty se otevřou dokořán, jak se mu kyslíku nedostává.

"Jae… jsem… blízko" zasténá Dae mezi jednotlivými přírazy a Jae hravě hryzne staršího do rtu.

"Já taky…" zašeptá přerývavě, ale to už se koupelnou ozve Daehův hlasitý výkřik, jak jeho tělo sevře silný orgasmus a obě těla pokryje vrstva bílé tekutiny, prýštící z jeho chlouby. Jae do něho stále prudce přiráží. Drtí jeho prostatu uvnitř něho, čím prodlužuje ten silný pocit orgasmu.

"Dae, ah… BOŽE… AH!" zakřičí mladší z nich a vyplní to křehké tělíčko zevnitř svým spermatem.

Pevně přitom obejme Daeho kolem pasu a přitiskne ho k sobě, jako kdyby se snad bál, že se mu to zdá. Že o něho přijde. Nakonec, když jejich orgasmus dozní a jejich dech se zklidní, uvolní Jae svůj stisk kolem Daeho pasu a opatrně z něho vyklouzne. Postaví mladíka na nohy, ale jeho nohy jsou slabé a pomalu se snese podél zdi k zemi. Třese se a celá spodní část těla ho bolí.

Youngie se na staršího ustaraně podívá. Dostane strach, že mu ublížil. Rychle tedy umyje sebe i staršího hocha a něžně ho vezme do náruče. Nezáleží mu na tom, že jsou stále mokří. Jeho city ke staršímu jsou neměnné. Něžně uloží Daeho do postele a položí se vedle něho. Tiše ho sleduje, zatímco hoch usnul ještě ve chvíli, kdy ho nesl z koupelny.

Mladý blonďáček stojí v tmavém pokoji a tiše sleduje drobné tělo, ležící v jeho posteli. Natáhne ruku a něžně pohladí tu krásnou spící tvář. Jak moc se toho změnilo za jeden jediný večer. Jak rychle zjistil, že k tomuto spícímu tmavovláskovi cítí víc, než jen přátelství. Jak rychle se dokázal zamilovat.

Mírně se usměje a přikryje sebe i staršího mladíka. Přitiskne se k němu a mladík se k němu stočí, skryje svoji tvář do jeho hrudi a pak se pokojem ozve tichý šepot…

"Líbej mě, Youngie. Líbej mě, dokud můžeš!" něžně se při pohledu na tu krásnou tvář usměje a políbí ho na ty hebké, plné rty. "Miluji tě, Dae. A budu tě milovat, dokud budu žít…"
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | 5. března 2014 v 21:45 | Reagovat

To bylo úžasné...

2 Karin Karin | 16. září 2014 v 23:03 | Reagovat

Krása.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Admin: Jaera |Hosting: BLOG.CZ | Archiv | Layout by: Narbie