můj přítel vrah || 2. část

6. dubna 2014 v 11:11 | JaeRa |  crossover oneshots

Yop, druhá část je tu... Ano, možná je to takové jakože uspěchané celý ten díl, ale tak... nevadí, ne? Mě teda ne :D
Užijte si to a těším se na komenty :)


"Já mám námitku!" zopakuje Siwon, stále stojící mezi dveřmi. Jeho vysoké tělo obklopují silné sluneční paprsky, tudíž černovlásek vypadá, jako kdyby kolem něho zářily plameny samotného pekla! Eli ustrašeně kmitá pohledem z jednoho na druhého.
Jak můžou být bratři? Vždyť je každý naprosto jiný!
"Siwone, já tě prosím… ODEJDI!" řekne Gunwoo, snažíc se o co nejklidnější tón svého hlasu. Vysoký černovlasý muž na opačné straně kostela pouze zkřiví své rty do ironického úšklebku.
"Je mi to vážně líto, bratříčku. Víš ale sám, že tenhle sňatek není možný, že ano?" hodí po mladším zlým pohledem, až se Gunwoo otřese. "Nemohu dovolit…" pokračuje Siwon a zapálí si přitom doutník. "… abys tím zesměšnil jméno našeho rodu. Znáš pravidla, Gunwoo. A abych nezapomněl… dal jsi slib!" řekne a pomalým krokem se vydá uličkou.
"Pane, jste v Domě Božím, tady nemůžete kouřit!" řekne mu jeden ze svatebčanů, kolem kterého Siwon právě prochází. Ten se zastaví vedle něho a pomalu k němu stočí svou tvář.
"Zopakuj to?!" procedí skrz zuby. Muž pouze nervózně polkne a raději mlčí.
"Siwone, já tě prosím. Nech toho a odejdi!" pokouší se Gunwoo marně. Bratr, jako kdyby ho ale neslyšel. Přistoupí k Elishe a vezme její tváře do dlaní.
"Můj malý bráška si vybral skutečně krásnou nevěstu. Škoda jen, že svatba nikdy nedojde konce" prohlásí a pak Elishu hrubě políbí. Dívka se vzpírá, ale jeho síla je mnohem větší. Když ji nakonec pustí, vrazí mu nevěsta facku. Se Siwonem to ale ani nehne, místo toho se začne hlasitě smát.
"Mám rád vzpurné ženy" starší z bratrů se otočí k ženichovi.
"Gunwoo, jak zlý ty ale jsi" zakňourá ironicky. "Ani své milé nejsi schopný říct, kdo ve skutečnosti jsi!" Pak pohlédne opět na Eli. "Jen si tak říkám, jestli je to vlastně nutné, když ani ona sama neví, jaká je její pravá identita!" skončí svůj monolog a pár kroků mu stačí, aby spočinul tváří v tvář družičkám.
"Smekám před vámi. Po celá léta jste dokázali své malé sestřičce tajit tu skutečnost, že je dědičkou drogového magnáta jižní části Seoulu" usměje se na dvojčata, které na něho pohlížejí s naprostou nenávistí v očích.
"Řekni co chceš, Siwone. Jen se jí nedotýkej!" zavrčí na něho Hatachi.
"Nech ty dva na pokoji!" zakřičí na něj JaeRa, ale Siwon se dá pouze do hlasitého smíchu. Pak se jeho pohled stane ještě zlověstnějším. Poodstoupí o jeden krok, sáhne pod sako a než se stačí JaeRa třeba jen nadechnou, dívá se do hlavně revolveru. Ne však na dlouho.
"Řekni pápá!" zakření se Siwon, načež se kostelem ozve ohlušující rána výstřelu a JaeRyno tělo se tiše snese k zemi, kde zůstane ležet bez jediné známky života.
"JaeRo!" zakřičí Hatachi a vrhne se k mrtvému tělu, jenže Siwon ji popadne za loket a hrubě ji donutí se opět postavit, nevnímajíc ustrašené výkřiky svatebčanů a jejich pokusy o únik.
"Hatachi, co… co se to děje? O čem… o čem to mluví? Je to… pravda?" vyhrkne mezi jednotlivými vzlyky Eli. Hatachi s koltem přitisknutým pod bradou jen uslzeně přikývne.
"Ano, Elinko. Jsi dědičkou jednoho z největších drogových kartelů. Otec vždy věřil, že se svýma schopnostmi to budeš právě ty, kdo bude schopný se o impérium postarat. Ne já, ne JaeRa, ale ty! Pak byl ale zákeřně zabit nájemnými vrahy, které si najal boss severního Seoulu. Slíbili jsme, že tě před tím vším ochráníme. Jenže, vypadá to, že se nám to nepovedlo" vyhrkne Hatachi a dá se do pláče. Siwon ji konečně pustí. Dívka se opět vrhne k mrtvému tělu svého dvojčete.
Siwon s úsměvem scénu chvilku pozoruje, pak dá slovo znovu svému revolveru. Namíří na dívčin zátylek a stiskne spoušť. Hatachi dopadne vedle JaeRy, a než se její oči navždy zavřou, pevně stiskne JaeRynu ruku.
"Odpusť nám, Eli" zašeptá z posledních sil. Poté vydechne naposledy.
"Né!" zakřičí Eli a začne svýma pěstičkami bušit do Siwonovy hrudi.
"Proč? Co jsem vám udělala?" vyhrkne, ale Siwon jí bolestně zkroutí zápěstí a odstrčí ji od sebe, až dívka upadne. "Gunwoo, proč jsi mi lhal?" přes slzy téměř nevidí.
"Eli…já-" začne tmavovlásek koktat.
"Gunwoo a já jsme dali slib našemu otci, když umíral. Byl zavražděn. A jeho vrahem nebyl nikdo jiný, než tvůj otec. Tehdy jsme mu slíbili, že zničíme všechny z jeho rodiny do posledního člena" řekne s ledovým klidem.
"Tím posledním členem jsi ty!" dodá a namíří na ni zbraní.
"Siwone, ne!" zakřičí Gunwoo a vrhne se na bratra. Společně upadnou na zem. Gunwoo bratrovi nakonec vyrve zbraň z ruky a postaví se.
"Tak do toho, bratříčku" houkne Siwon, pomalu se zvedajíc. "Udělej to! Splň svůj slib!" zakření se.
"Ne, já nemohu. Já… já jí miluji" zašeptá a dívá se do Elishiných hlubokých očí.
"Srabe!" zavrčí Siwon. "Jestli to neuděláš ty… Udělám to já. Pak ale zemřeš i ty, protože v našem rodu není místo pro slabochy!" řekne a aniž by kdokoliv shitl postřehnout odkud, vytasí druhou pistoli a namíří jí na nevěstu.
"Siwone, prosím!" kníkne Gunwoo. Siwon se zarazí uprostřed pohybu.
"Tak to udělej!" řekne a Gunwoo s roztřesenou rukou namíří na svou milovanou.
"Gu-Gunwoo, lásko… Co to děláš?" nechápe Eli jeho jednání.
"Eli…" zašeptá tmavovlásek. "Ne! Já nemůžu" spustí ruku opět podél těla.
"Srabe, věděl jsem, že ti nemůžu věřit" pronese pohrdavě Siwon a chystá se dokončit svou vražednou misi.
"Eli… odpusť mi!" kníkne Gunwoo a znovu na ní zamíří.
"Udělej to!" houkne Siwon.
"Eli…"
"Gunwoo, prosím. Nedělej to! Společně to zvládneme!" zaprosí Eli.
"Udělej to konečně!"
"Odpusť mi, Eli! Miluji tě!"
"UDĚLEJ TO!"
*PRÁSK*
Kostelem se rozhostí naprosté ticho. Tak silné, že by se snad dalo krájet. Jen přerývavý dech nevěsty je slyšet. Její tělo se třese bolestí, pláčem i strachem. Z rány v její hrudi prýští rudá krev. Její oči jen tiše a nechápavě pohlížejí na Gunwoa. Udělal to, ale…
"Proč?" kníkne z posledních sil Eli, načež padne mrtvá k zemi.
Gunwoo skrz slzy téměř nevidí. Pustí zbraň z ruky a vrhne se k jejímu tělu. Zabil ji. Udělal to… a proč? Kvůli hloupému slibu? Aby ji nezabil Siwon? Ale to přeci nic nemění na tom, že to udělal. Je mrtvá. MRTVÁ!
"NÉ!" ozve se srdceryvný výkřik, plný bolesti.
"Jsem na tebe pyšný, bráško. Uvidíme se doma" řekne Siwon, jako by přišel na obyčejnou návštěvu a ne na vražedný masakr. Poplácá bratra po rameni a zmizí z kostela.
"Odpusť mi, má lásko" kníkne v návalu pláče. Když zaslechne blížící se sirény policejních aut, ví, že je čas zmizet. Naposledy dívku políbí, pohladí její mrtvou tvář a opustí kostel zadním východem.
Zmatený šokem a ochromen bolestí, jež mu prostupuje tělem, bloumá černovlasý mladík ulicemi, nevnímajíc kam ani kudy kráčí. Jediné, na co dokáže myslet, je tvář jeho milované Elishy.
"Takhle to nesmí skončit" řekne si Gunwoo a zamračí se. "Siwon nesmí vyhrát!" řekne si a pokusí se urovnat své sako, roztrhané z rvačky, kterou se svým bratrem v kostele měl a marně se pokouší setřít krev, jež zaschla na jeho tváři. Pouze krev na rukách se nijak nepokouší setřít. Je to paradoxně to jediné, co mu po Elishe zůstalo.
"Jeďte!" rozkáže taxikáři, kterého se mu po chvíli snažení podaří zastavit a nadiktuje muži adresu.
"Úkol splněn" řekne si vysoký černovlásek a dál sleduje otcův obraz, visící nad krbem jejich domu. S úsměvem se napije se své sklenky, téměř do poloviny naplněné alkoholem. V ten moment, kdy polkne i poslední kapičku, s rachotem se rozrazí vstupní dveře domu. Siwon se pomalu otočí. Věděl, že dřív, nebo později dorazí.
"Tak co, bratříčku. Nejsi nakonec rád, že jsem tě uchránil před tou maškarádou? I otec by byl na tebe pyšný" spustí, zatímco Gunwoo se dme vztekem.
"Ty parchante! Zaplatíš mi za to, že jsem kvůli tobě zabil Elishu!" zakřičí na něho Gunwoo a vrhne se s křikem na svého bratra. Srazí ho k zemi a začnou se bít. Jejich boj trvá dlouho a je krutý a bouřlivý, stejně jako jejich stinná stránka, kterou se Gunwoo tak moc snažil potlačit.
Nakonec přeci jen vyjde z boje jeden vítěz… Gunwoo.
Uštědří Siwonovi poslední ránu pěstí a pomalu s bolestným syknutím se postaví.
"Nemůžeš mi vyčítat její smrt" začne se smát Siwon. "To ty jsi stisknul spoušť!" vysměje se mu a to se stane poslední kapičkou v tmavovláskově poháru trpělivosti. Sáhne za opasek svých kalhot a namíří na Siwona zbraň, kterou ukončil život Elishe.
"Je čas splatit poslední dluh!" řekne Gunwoo tichým hlasem. "Řekni pápá" zopakuje bratrovu větu z kostela a neberouc ohled na Siwona, jak třeští oči hrůzou, vystřelí.
Siwon naposledy pohlédne na svého malého brášku. Možná… možná ho přeci jen měl nechat žít svůj život!
"Mám tě rád, bráško!" šeptne tichounce a pak zavře oči… už navěky!
Gunwoo padne na kolena a dá se do usedavého pláče.
"Ah, Siwone… proč? Proč to takhle muselo dopadnout?" kníkne plačtivě a pak se zvedne a bez jediného ohlédnutí opustí místnost. Dojde do svého pokoje a vezme do ruky rámeček s fotkou dívky, kterou tolik miloval a kterou… zradil!
"Už tu vinu neunesu! Brzy budu opět u tebe" zašeptá a políbí fotografii, než ji opět postaví na své místo. Pak se slzami v očích si přiloží revolver ke spánku.
"Prosím, Elinko…. Odpusť mi!" naposledy zakřičí a stiskne spoušť.
Domem se ozve hlasitá rána. Hlasitý výstřel, který ukončil život Elishy a nyní i jeho… jejího přítele, jejího… vraha!
Než dopadne jeho tělo na zem, naposledy zaslechne tichounký šepot, znějící téměř jako šelest vánku. Přesto ten hlas poznává. Jeho rty se stočí do úsměvu.
"Odpouštím ti…"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 dg-entertainment dg-entertainment | 6. dubna 2014 v 15:48 | Reagovat

T.T brečim jak želvička... Aňuuuu

2 Hatachi Hatachi | 6. dubna 2014 v 18:09 | Reagovat

Bratři jak se patří...klidně vyvraždí celou naši rodinu.
Jen je mi Gunwooa líto, ten to udělal z lásky.
Ale brečela jsem zas u toho jak Sungova želva.

3 Karin Karin | 11. listopadu 2016 v 22:56 | Reagovat

Bulím*******.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Admin: Jaera |Hosting: BLOG.CZ | Archiv | Layout by: Narbie