splněný sen || 2. část

7. dubna 2014 v 11:11 | Hatachi |  super junior oneshots

Děcka moje, vy mě znáte... Miluju Hatachi - všichni milujeme Hatachi. Mno a představte si, že tenhle náš maličký bobíšek udělal druhou část k téhle naprosto dokonalé povídce! Tak si jí užijte stejně, jako jsem si jí uživala já. Saranghaeyo :*


Ve ztemnělém pokoji, který osvětluje jen tlumené světlo pouliční lampy, se na posteli k sobě tulí dvě postavy. Starší chlapec, spící na zádech, pevně svírající ve své náruči drobné tělo mladšího chlapce, který ale nespí a jen zamilovaně pozoruje tvář svého přítele. Jemně mu prsty přejíždí po spánkem uvolněné tváři. Má rád, když jej starší objímá, když jej tiskne na své pevné horké tělo. Ale tohle mu už nestačí. Chce víc… chce se mu odevzdat. Chce mu patřit zcela celý. Ale když tohle téma nadhodí před Eunhyukem, tak ten okamžitě změní téma hovoru, i přestože je na něm vidět, že by také rád pokročil dál v jejich vztahu. Nechápe to, vždyť se mu v očích odráží stejná touha, kterou cítí i on sám. Už neví, jak jinak má donutit Eunhyuka překročit tu pomyslnou hranici, za kterou není ochotný zajít.
Potřebuje s tím pomoci a jediný kdo mu může poradit je Heechul. Znovu pohladí Eunhyuka po tváři, vymaní se z jeho náruče a potichu opustí vyhřátou postel a poté i pokoj. Bosky jde potemnělou chodbou přímo k pokoji, který obývá Heechul. Když pomalu dojde až ke dveřím, tak chvíli váhá, zdali to je dobrý nápad poprosit zrovna Chulieho o radu.
Skousne si ret a pozvedne ruku, kterou položí na kliku. Když už se chystá tu kliku zmáčknout a otevřít dveře, zarazí ho velmi vzrušený hlasitý Heechulův výkřik, ve kterém poznal Siwonovo jméno. Zčervenal a okamžitě ruku z kliky stáhl. Otočil se a šel pomalý krokem na konec chodby k poslednímu pokoji. Jemně zaklepal na dveře a vstoupil, aniž by čekal na vyzvání. Po tmě došel až k posteli, na které ležel jeho hyung, jejich leader.
"Teukie?"položil mu ruku na rameno a jemně s ním zatřásl. Leeteuk otevřel oči a zadíval se na Donghaeho.
"Hae, copak se děje, že nespíš?" zeptal se jej se starostí v hlase Leeteuk.
"Já - já…potřeboval bych poradit. Byl jsem za Chuliem, ale ten jaksi nemá zrovna čas," odpověděl Hae, sklopil zrak a zčervenal při vzpomínce na ty vzrušené steny a výkřiky co se ozývaly z Heechulova pokoje.
"Ehmm," odkašlal si Leeteuk, kterému bylo hned jasné, čím se zabýval Heechul se Siwonem. "Třeba bych ti místo Chulieho mohl pomoci já. Co myslíš?" povzbudivě se na něj usmál Leeteuk.
"Víš, s Hyukiem jsme spolu už nějakou dobu. Klape nám to, jsme šťastní a stále zamilovaní, jenže jsme se ve vztahu nedostali dál, než k mazlení. Chtěl bych… chtěl bych zajít dál, jenže Hyukie stále váhá. Když se s ním o tom bavím, že bych se s ním chtěl milovat, tak radši zavede hovor na jiné téma, přitom jeho oči planou stejnou touhou. Už nevím, jak jinak bych mu měl říct, že to chci stejně jako on," povzdechl si Donghae. Leeteuk se už nadechoval, že odpoví, ale Kangin byl rychlejší.
"Musíš ho svést! Že, lásko?" zasmál se Kangin a políbil Leeteuka na krk.
"Kangine, to není legrace!" napomenul Leeteuk svého přítele.
"Tys… tys svedl Kangina?" zeptal se vyjeveně Donghae. Leeteuk sklopil hlavu a stydlivě přikývl. Kdykoliv si na to vzpomene, nejraději by se hanbou propadl. Nejlépe dva metry pod zem, jenže zoufalá situace si žádala zoufalé činy.
"Rád bych si to zopakoval," zašeptal Kangin Leeteukovi do ucha, které po té smyslně skousl.
"Innie…" zavrněl a trhavě se nadechl, když mu po zádech přejel příjemný mrazík.
"Víš, nikdy by mě nenapadlo, že by Teukie byl takový - takový…"
"Zoufalec?" skočil mu do řeči Leeteuk, když Kangin hledal ta správná slova.
"Ne, takový rafinovaně vynalézavý," dokončil svou myšlenku Kangin. Leeteuk zrudl ještě víc, pokud to bylo možné a Hae zrudl už jen představou, jak a čím Leeteuk sváděl Kangina.
Nejmladší z trojice pozvedl oči a zadíval se na své dva hyungy. Chvíli přemýšlel, než se odvážil zeptat.
"Myslíte, že by to teda s tím sváděním mohlo vyjít?" zeptal se s nadějí v hlase a čekal na jejich odpověď. Ti se na sebe podívali a oba shodně kývli.
"Věřím, že ano. Když to zabralo i na mě, tak si myslím, že Eunhyuk taky nevydrží dlouho," zhodnotil své zkušenosti s Leeteukovým sváděním. Leeteuk se na Donghaeho usmál a položil mu svou ruku na tu jeho. "Začni třeba letmími doteky, které potom můžou být cílené a smyslnější. A pak…záleží jen na tvé fantazii, čím se rozhodneš Hyuka dostat."
Povzbudivě poplácal mladšího chlapce po ruce, "Ale teď už utíkej spát. Eunhyuk tě už určitě postrádá. Ráno brzo vstáváme a já mám navíc ještě schůzku s manažerem." Donghae se tedy zvedl z postele, že si půjde ještě lehnout a když došel ke dveřím, ještě se na ně otočil.
"Děkuju," zašeptal a v momentě byl pryč. Když dorazil zpět do svého pokoje, šel přímo k posteli, na které tiše oddechoval jeho přítel. Jakmile se pod ním zhoupla matrace, Eunhyuk otevřel oči.
"Kde jsi byl?" zeptal se ospale blonďáček.
"Jen jsem se byl napít. Spi dál, ještě je brzo," uklidnil ho Hae a znovu se mu uvelebil v láskyplném náručí. Eunhyuk jej pevně objal, aby mu zase někam neutekl a oba se odebrali do říše snů. Ráno se všichni sešli u snídaně. Ryeowook s Donghaem měli službu, tak bylo na nich, aby připravili všem snídani, zatím co čekali na Leeteuka, s čím přijde od manažera. Sotva si Eunhyuk sedl na své místo a už se k němu blížil Donghae. Talířek se snídaní postavil před něj a když vracel ruku zpět, tak s ní jemně přejel Hyukovi po rameni. Eunhyuk na ten dotek zareagoval ihned. Otočil hlavu na Haeho a ten se na něj jen smyslně usmál a začal si chystat snídani pro sebe. Když dojídali, tak se v jídelně objevil Leeteuk, který se již vrátil od manažera. Všichni na něj stočili pohled a čekali, co jim leader sdělí za novinky.
"Dneska a zítra máme volno," sdělil jim tu skvělou novinu, kterou se dozvěděl v kanceláři manažera.
"Cože?"
"Jak to?"
"Co se stalo?" křičeli jeden přes druhého, protože volno u nich bylo moc velkou vzácností.
"Nevím, jen mi bylo řečeno, že máme dva dny volno. Že si ho zasloužíme a máme si ho pořádně užít," vysvětlil leader. Najednou to v jídelně vypadalo jako v úle. Každý si začal plánovat, co podnikne během těch dvou dnů volna.
Donghae nenápadně sledoval Eunhyuka, jestli taky s někým plánuje strávit volno. Ten jen nepřítomně koukal do desky stolu. Ale jakmile na sobě ucítil něčí pohled, tak tím směrem pozvedl svoje oči a setkal se s tmavovláskovým upřeným pohledem. Bylo jasné, že oba chlapci myslí na totéž. Na to, že by to volno strávili spolu. Ani si nevšimli, že se jídelna pomalu vyprázdnila, jak se ostatní kluci rozutekli, aby si mohli zabalit nejnutnější věci a vypadnout z dormu za účelem užít si drahocenného volna.
"Mohli bychom si zajít do tanečního studia, jestli bys chtěl. Vím jak miluješ tanec a navíc by nás tam nikdo nerušil," jako první přerušil Donghae to ticho, co vládlo v jídelně a vlastně už v celém dormu.
"To by bylo skvělé," odpověděl Eunhyuk a vstal od stolu. Donghae také vstal, posbíral talířky a hrnečky od snídaně, které mu Eunhyuk pomohl opláchnout a sklidit. Odebrali se do pokoje, kde se převlékli do pohodlných tepláků s volnějším trikem, aby se mohli lépe hýbat. Když dorazili do studia, na vrátnici je uvítal usměvavý vrátný, který je mile pozdravil a dal jim klíče od sálu. Kluci se taky usmáli, vzali si klíče a kráčeli směrem k sálu. Byla to velká výhoda, že jim společnost dovolila používat tento sál jen jejich skupině. Měli alespoň soukromí, když nacvičovali nové choreografie.
Eunhyuk pustil přehrávač a šel doprostřed sálu, kde už na něj čekal Donghae. S úsměvem na rtech se postavil za něj a čekali na první tony, aby mohli začít. Tanec milovali oba, byl pro ně něco, při čemž se mohli uvolnit, odreagovat, dostat ze sebe vše, co je trápilo. Bylo to naprosto uvolňující.
Tancovali v kuse už dvě hodiny, za tu dobu si prošli choreografie starších show a celou novou choreografii na chystanou Super show. Když dohrála muzika, Hae si šel pro pití.
"Dáš si taky?" zeptal se blonďáčka, který se zrovna utíral ručníkem.
"Ano, děkuju." Usmál se Hyuk a poodešel ke stěně, kde si sedl na zem, aby si trochu odpočinul. Mezi tím Hae odtrhl pohled od jeho polonahého těla a sklonil se pro dvě lahve čisté vody. Vykročil přímo k němu s trochu zklamaným pohledem, jelikož si Eunhyuk již oblékl zpátky zpocené triko.
"Tady," řekl a podal mu vodu, aby se mohl napít. Sám si sedl vedle něj a s chutí se také napil.
"Ještě bychom si měli zopakovat naší choreografii, koncert v Japonsku se už blíží," připomněl Hyuk Haemu. Hae jen přikývl a ještě jednou se zhluboka napil. Odložil lahev a stoupl si. Natáhl ruce k Hyukovi, který se jich chytil a pomohl mu vstát. Došel k přehrávači, vyměnil hudbu a vrátil se zpět do středu sálu, aby se zase postavil před Eunhyuka. Zazněly první tony a oba chlapce zase zcela pohltil tanec. Při poslední písničce, opět stál Hae před Hyukem. Zazněly první tony a v tom ho to napadlo. Schválně zůstal stát na místě, jenže Hyuk udělal krok dopředu, přesně tak, jak to je v choreografii, jen nepočítal s tím, že Hae zůstane stát na místě. Takže narazil do jeho těla a instinktivně jej chytil kolem pasu, aby mu zabránil v případném pádu. Hae toho využil a více se namáčkl na pevné tělo za sebou. Zaklonil hlavu, kterou si položil na Hyukovo rameno a laškovně zavrtěl zadečkem, čímž docílil, že se s ním otíral o Hyukův rozkrok.
"Hnnn," zavzdychal mu blonďáček do ucha, natiskl si jej ještě těsněji k sobě a sám se začal o Haeho zadeček otírat. Tmavovlásek cítil, jak staršímu narůstá vzrušením boule v kalhotách. Vymanil se z jeho sevření, starší v domnění, že se chce jen otočit, aby se mohli políbit, povolil sevření. Hae toho využil, políbil Hyuka na rty, ten než stačil zareagovat, tak už Hae odtančil na druhý konec sálu.
"H-hae!" zvolal zmateně a chudák ani nevěděl, která bije…
Domů dorazili příjemně unaveni. Nakonec ve studiu strávili víc času, než měli v plánu. Zamířili si to rovnou do kuchyně, aby si připravili něco dobrého na zub.
"Co si takhle k tomu jídlu pustit nějaký dobrý film?" zeptal se Eunhyuk, když jim připravoval večeři.
"To je skvělý nápad. Tak já se osprchuji a pak vyberu film," oznámil Donghae a odcházel do koupelny.
"Tak dobře," souhlasil Hyuk a odnesl připravené jídlo do obývacího pokoje. Sedl si na pohovku a přemýšlel nad tím, co se odehrálo v tanečním studiu. Promítal si v hlavě celý den, který strávil s Haem. Najednou mu vytanuly na mysli všechny ty letmé a později smyslné doteky. Musel si přiznat, že se mu to líbilo. S myšlenkou na tmavovláska se zvedl z pohovky, došel do pokoje a připravil si věci, které si vezme, až se také osprchuje.
Otevřely se dveře a z koupelny vyšel Donghae, ještě celý zarudlý z horké sprchy. Eunhyuk při tom zvuku zvedl oči, Hae byl polonahý, jen s ručníkem omotaným kolem pasu, protože věci si záměrně nechal v pokoji. Blonďáček si jej chtivě prohlížel, očima klouzal po jeho nádherném těle. Když si všiml, že ho mladší pozoruje, přistiženě sebou trhl. Jejich oči se setkaly a Hyuk rozpačitě odvrátil zrak. Tak si ani nevšiml, že Hae došel až k němu.
"Sluší ti, když se červenáš," poznamenal tmavovlásek a dal mu pusu na nos.
"Jo a koupelna je volná," ještě pronesl Hae směrem k Hyukovi, protože ten stál stále na místě.
"Prima," hlesl Hyuk. Pohled na tmavovláska mu působil fyzickou bolest. Stále nemohl spustit oči z ladných křivek Haeho téměř nahého těla. Hae, vědom si Hyukova upřeného pohledu, houpavou chůzí vstoupil do jejich pokoje. Eunhyuk zavřel oči a pokoušel se uklidnit svoje splašeně bijící srdce. Cítil tlak ve slabinách, vešel tedy do koupelny s úmyslem, že ho sprcha uklidní, že ho opět milosrdně zbaví toho napětí v kalhotách....

Nakonec shlédli dva filmy a snědli při tom vše, co jim Hyuk připravil. Stále leželi na pohovce v těsném objetí a ani jednomu se nechtělo přerušit ten příjemný pocit. Hae si zívl a zavrtěl se.
"Půjdeme spát. Jsi unavený a zíváš tady," promluvil tiše Hyuk na Haeho.
"Dobře. Taky musíš být unavený," neodporoval Hae. Zvedli se z pohovky, vypli televizi a ruku v ruce se odebrali do pokoje. Jakmile se za nimi zavřely dveře, Hae se přitiskl na Hyukovy rty. Hyuk omotal svoje ruce kolem Haeho pasu a ten jej objal kolem krku, aby mohli prohloubit polibek.
"Chci tě," roztouženě zašeptal Donghae. Eunhyuk mu chtěl odpovědět, ale Hae mu nedal čas. Pevně jej sevřel v náručí a začal jej opět vášnivě líbat. Eunhyukovi se zrychlil dech a v celém těle se mu chvěl každičký nerv. Nebyl schopen vnímat nic jiného, než jen ten příval velké touhy. S každým dalším polibkem si Hyuk uvědomoval, že taky touží po milování s Haem. Věděl, že by ho měl zastavit, ale nešlo to, už to zašlo příliš daleko. Cítil, že všechna jeho předsevzetí se rozplývají a mizí kamsi do nenávratna. Blonďáček si ani neuvědomil, jak se to stalo, když mu tmavovlásek začal stahovat tričko přes hlavu a jemně jej začal tlačit směrem k posteli, na kterou Eunhyuk dopadl zády. Hae se začal jemně dotýkat Hyukovi horké kůže. Vychutnával si každý dotek, který mu způsoboval mravenčení v celém těle.
"Hnn," zasténal starší, když mu mladší přejel dlaněmi po bradavkách. Tmavovlásek sklouzl prsty dolů k blonďákovým kalhotám, rozepnul je a znovu se přesunul k jeho ústům, které začal znovu vášnivě líbat a přitom mu stáhl kalhoty. Položil své horké ruce na jeho boky a cítil, jak se starší chvěje pod jeho doteky, jak blonďáčkovo tělo na ně bouřlivě reaguje. Ten jednou rukou objal mladšího kolem krku a druhou mu jemně přejížděl po zádech. Každý nerv jeho těla toužil po milování s Haem. Mladší poklekl, aby mohl stáhnout kalhoty, které se staršímu zasekly u kolen. Eunhyuk si pohrával s Donghaeho tmavými vlásky a na své nahé rozpálené kůži pocítil chladný vzduch.
"Jsi krásný!" řekl zastřeným hlasem Hae, pozvedl k staršímu zrak a začal horkým, vlhkým jazykem laskat jeho bradavky. Eunhyuk cítil, jak se jeho tělem rozlévá touha a rozkoš. Jak mladšího objímal, tak se s ním opatrně přetočil, takže tmavovlásek nyní ležel pod ním, uvězněn jeho roztouženým tělem. Pohlédl mu do očí, zahlédl tam tolik touhy a vášně, že ho to vzrušilo ještě víc, než samotné jeho doteky.
"Taky tě chci," zašeptal starší, zajal jeho ústa svými. Hned začal tahat za košili, aby ji co nejrychleji uvolnil z kalhot. Když byl u třetího knoflíčku, tmavovláskovo ruce klouzaly po blonďákových nahých zádech, od lopatek až po zadeček. Když starší konečně rozepnul košili a sundal jí z mladšího, rty se přisál na jeho ztuhlou bradavku a druhou začal dráždit prsty.
"Hách!" zasténal Hae, prohnul se v zádech a instinktivně stiskl Hyukův zadeček ve svých dlaních.
"Hae!" zašeptal vzrušeně Hyuk a políbil mladšího na krk. Jemně jej do něj kousl, až na něm zanechal malý rudý flíček. Když starší zvedl hlavu , mladšího tvář byla zarudlá, rty pootevřené a opuchlé od předchozího vášnivého líbání. Sklonil se zpět k jeho ústům a hladově jej políbil, rozechvělými prsty mladšímu rozepjal kalhoty, které následně z mladšího stáhl i se spodním prádlem. I on ze sebe rychle svlékl ten poslední, nepotřebný kus oblečení.
"Jsi tak krásný!" zašeptal starší a začal mladšího hladit po vnitřní straně stehen. Pomalu se jemným hlazením začal přibližovat k samému středu Haeho vzrušení. Nahmatal jeho ztopořený penis a pevně ho sevřel ve své dlani. Párkrát sjel po penisu dlaní nahoru a dolů, přičemž se polibky dostal z úst přes hruď, až na mladšího krásně vypracované bříško, než se sklonil k mladšího chloubě, kterou pomalu jazykem přejel po celé délce, až ke špičce a poté ji vzal celou do úst. Pomalu jej začal sát a olizovat, aby Haemu mohl dopřát uvolnění. Mladší nahlas vzrušeně sténal a užíval si tu péči, co jeho chloubě věnovaly staršího ústa.
" Háách…" zasténal mladší a udělal se staršímu do úst. Starší kolenem roztáhl mladšímu nohy, přisál se na jeho rty a vlhkým prstem začal dráždit mladšího otvůrek. Po chvilce jím jemně vnikl do těla pod sebou. Chvíli tak setrval, než se mladší sám pohnul proti prstu, který jej dráždil. Začal s ním pohybovat, když jej vytáhl, aby mohl znova přirazit, přidal k němu druhý a přirazil tentokrát v jiném úhlu.
"Hnn…" hlasitě a zadýchaně zasténal mladší. Blonďáček se jen nad tím projevem pousmál. Vytáhl z něj prsty, přičemž mladší na něj zklamaně zavrčel, to už ale starší na nic nečekal, přemístil se mezi mladšího nohy, polštářem mu nadzvedl zadeček a ve stejné chvíli, kdy se zmocnil mladšího úst, znovu vnikl dvěma prsty do jeho těla. Začal jimi pomalu pohybovat, když mladší začal na jeho pohyby prstů odpovídat, tak je z něj vytáhl a přiložil svoji chloubu k jeho otvůrku. Pomalu do něj vniká a když je v něm z poloviny, tak se Hae ve snaze od sebe staršího odstrčit kvůli bolesti, kterou mu tím starší způsobuje, se pohne moc prudce a tím staršímu pomůže aby se do něj dostal na jeden příraz. Bolestný výkřik částečně pohltí starší rty a ten se okamžitě přestane hýbat.
"Bolí to…" zašeptal zlomeně Hae a z očí se mu začaly kutálet slzy jako hrachy.
"Už je to v pořádku. Moc brzo a moc prudce jsi se pohnul. Už to nebude bolet. Slibuju!!!" zašeptal starší a začal slíbávat slzy, co mladšímu stékaly po tvářích, ale stále se nehýbe, aby mladšímu ještě více neublížil.
"Ne… jdi ze mě pryč," požádal mladší plačtivě a pevně při tom zavřel oči, aby mladší neviděl tu bolest, co se v nich ukrývá.
"Opravdu to chceš?" zeptal se starší a opatrně se pohnul, jen trochu pod jiným úhlem. Mladšímu se okamžitě rozevřely oči slastí, která se prohnala jeho tělem, jen tím jedním jemným pohybem.
"N-ne, pokračuj prosím…" zasténá mladší, přitiskne se ještě více na staršího a sám se proti němu pohne. Starší se již déle nenechá více pobízet a začne se v něm pohybovat. "Hnn…hááách," sténal hlasitě mladší do úst staršího, kterého ty slastné steny pobídly k prudším a rychlejším přírazům. Když starší pocítil, že se blíží k svému vrcholu, sjel rukou k mladšího chloubě a začal ji zpracovávat ve stejném rytmu svých přírazů. "Hy…Hyukie…"
"Hae…" ozve se ve stejném okamžiku, když oba chlapci vyvrcholí společně. Starší opatrně vyklouzne z mladšího a vyčerpaně se zhroutí vedle něj, kdy oba ještě vydýchávají právě prožitý orgasmus. Mladší se k němu přitulil, starší jej vzal do náruče a začal jej vískat ve vlasech. Ještě se natáhl po dece, přikryl jejich nahá, zpocená a slastně unavená těla, tisknoucí se k sobě.
"Bylo…bylo to nádherné." Zašeptal ještě trochu zadýchaně mladší a něžně políbil staršího na hruď, na které se mezitím uvelebil.
"Ano, to bylo." Odpověděl po pravdě starší a láskyplně pohladil mladšího po tváři. "Teď už ale spi, musíš být unavený," ještě dodal starší, než se oba chlapci odebrali do říše snů.
O několik hodin později ležel Hae na zádech a ve tmě pokoje studoval strop. Hyuk spokojeně spal s hlavou položenou na jeho rameni, které použil místo polštáře. Otočil se na bok a jen sledoval blonďáčkovu krásnou tvář uvolněnou spánkem. Čím déle jej pozoroval, tím víc v něm narůstala touha po něm. S úsměvem na tváři si uvědomil, že po něm znovu touží. Po jeho polibcích, po jeho dotecích, co v něm vyvolávají mravenčení v celém těle. Moc touží po tom, aby si jej opět vzal. Přál si znovu pocítit tu slast, kterou mu Hyuk ukázal při jejich prvním milování.
Políbil ho jemně na rty, pohladil ho po těle a jen ten dotek ho znova vzrušil. Stáhl z něj deku a začal laskat křivky jeho těla. Sám z těch smyslných doteků, cítil rostoucí tlak ve slabinách a sílící touhu se ho zmocnit. Naklonil se nad něj a začal ho líbat na odhalené hrudi. Když vzal jednu bradavku staršího do úst, tak jej starší malátně objal a pomalu otevřel oči. Mladší ji začal laškovně dráždit jazykem a zoubky.
"Hnn…" zasténal starší, teď již zcela probuzený. Mladšího velice potěšilo, když uslyšel staršího vzrušený sten, který se mu vydral z pootevřených rtů. Pomalu, zanechávajíc vlhkou stopu po jazýčku, se mladší chlapec přemístí přes ploché vypracované bříško až k jeho rostoucí chloubě. Jemně jej kousne do varlat, olízne jeho chloubu po celé délce, aby jej mohl laškovně políbit na špičku. Nejdříve mladší saje a olizuje špičku penisu, když jej po chvíli vezme celého do úst. Jemně jej dráždí zoubky, rty pohybuje nahoru a dolů.
"Hnnn… Hae. Háách…" sténal Hyuk, když cítil, že se blížil k vrcholu. V tom mladší ustane v dráždění, vyhoupne se nad staršího a začne na něj sám nasedat."Hae, ne!!!" vykřikl vyděšeně starší a pevně chytil mladšího za boky, aby dál nemohl pokračovat."Hy-Hyukie… hááách!" táhle zasténal mladší, který i přes staršího protesty, na něj dosedl celou vahou.
"Lásko,mohl sis ublížit," stále ještě protestoval starší, když si vzpomněl na bolest, která se objevila v mladšího očích, když se spolu milovali poprvé. Aby jej mladší umlčel, sklonil se k jeho ústům a s rukama zapřenýma na jeho hrudi jej začal vášnivě líbat. Starší se již přestal bránit a začal na mladšího žhavé polibky odpovídat, stále držíc mladšího za boky, který se na něm začal rytmicky pohybovat. Nejprve jen pomalu, poté, co se jich začalo opět zmocňovat vzrušení, jejich jednotné pohyby začaly nabírat na rychlosti. Když starší z chlapců cítil, že už nemá daleko k vyvrcholení, přesunul svoji ruku z boku na mladšího vzrušenou chloubu. Pevně ji stiskl a začal honit ve stejně zběsilém tempu přírazů.
"Hááách…"
"Hááách…" zazněl pokojem dvojitý hlasitý výkřik, když oba chlapci vyvrcholili současně. Vyčerpaný a unavený mladší chlapec se zhroutil na staršího zpocené tělo. Ten jej něžně položil na postel a opatrně z něj vyklouznul. Natáhl se po dece, aby je mohl zakrýt a opět mladšího sevřel ve svém náručí.
"Dobrou noc, lásko." políbil mladšího, ten jej milerád poslechl, protože byl opravdu k smrti unavený. A v náručí staršího se mu pokaždé zdál ten nejkrásnější sen. Proto netrvalo dlouho a mladší byl již ponořen do říše snů. Ani druhý chlapec dlouho nečekal na spánek, prakticky do něj upadl hned po mladším…

Ráno se jako první probudil Donghae. Chvilku sledoval spící tvář staršího, když jej jemně políbil na rty, aby ho nevzbudil. Opatrně se vysoukal z jeho hřejivé náruče a vydal se do koupelny, kde chtěl dopřát svému bolavému tělu povzbuzující sprchu. Pomalu, jak jen to bolest, která trápila spodní část jeho těla se vysvlékl a vlezl si do sprchového kouta. Pustil si teplejší vodu a nechal kapky vody příjemně dopadat na své unavené a rozbolavělé tělo. Se zavřenýma očima si vychutnával to slastné uvolnění, co mu přinášela horká voda dopadající na jeho tělo, že si ani nevšiml, že do koupelny ještě někdo vstoupil. Probral se ve chvíli, kdy se kolem jeho těla omotaly pevné ruce a na jeho tělo se přitisklo horké tělo, které bylo ještě horké z vyhřáté postele.
"Hyukie…" zašeptal Hae a položil si hlavu na jeho rameno. Eunhyuka probudila samota, posadil se na posteli, rozhlížejíc se kolem přemýšlel, kam mohl Hae zmizet. Z dlouhého přemýšlení jej vytrhl zvuk tekoucí vody, který vycházel z jejich koupelny. Vymotal se z pokrývky a vydal se za mladším do koupelny. Když vešel, spatřil mladšího, jak stál a opíral se rukama o dlaždičky se skloněnou hlavou, jako by byl duchem mimo. Vstoupil za ním do sprchy, pevně jej objal kolem pasu a natiskl se na jeho ze sprchy horké tělo, což jej probralo.
"Hyukie…"zašeptal Hae a položil si hlavu na rameno staršího.
"Hledal jsem tě." Postěžoval si starší a začal mladšího líbat na krku.
"Hnn…" zasténal mladší a naklonil hlavu na stranu, aby měl starší lepší přístup k jeho oušku a krku, kde byl hodně citlivý. Starší si mladšího rád hýčkal a mladší si tu péči vždy plnými doušky užíval. Hyuk si na ruce nanesl mýdlo a jemně krouživými pohyby ho začal roztírat po bříšku mladšího chlapce, se rty stále laskající jeho ouško. Poté se rukama přesunul na hrudník, který se rychle zvedal díky rozkoši, které mladšímu přinášely smyslné doteky staršího hocha. Prsty přejel po vzrušených bradavkách, které polaskal a opět rukama sjel po bříšku až k mladšího chloubě. Rukama laskal mladšího v oblasti třísel, pak se přesunul na jeho vzrušenou chloubu, kterou ihned sevřel v dlani.
"Háách…" zasténal Hae a natočil hlavu na stranu, aby mohl spojit jejich rty v polibku. Zvedl ruce z dlaždic a sáhl za sebe, aby uchopil do ruky chloubu staršího chlapce. Přejel mu rukou po bříšku, pevně sevřel staršího vzrušenou chloubu a dlaní zapumpuje párkrát zapumpuje.
"Hnnn…" zasténá Hyuk do Haeho úst a ten cítí, jak mu v dlani roste Hyukova chlouba. Eunhyuk už to nevydržel, prudce Haeho k sobě otočil čelem a začal plenit jeho ústa v dravém polibku. Zatím co jej líbal, opřel mladšího o dlaždičky. Opustil jeho rty a jazykem si mapoval cestičku po jeho těle k jeho vzrušené chloubě, kterou hned vezme celou do úst-
"Hnnn, háách," zasténal Hae a vypnul se k Hyukovým ústúm. Ten si s mladšího chloubou jen hrál, chvilku ji sál, chvilku ji olizoval nebo ji dráždil zoubky, pak se narovnal a jen s touhou v očích sledoval mladšího chlapce, který má pootevřené rty a slastí přivřené oči.
"Hyukie?" zklamaně si povzdechl Hae. Eunhyuk se opět vrhl na Haeho opuchlé rty, rukama se přesunul na jeho zadeček a v dalším okamžiku do něj pronikl prstem, který byl stále od mýdla. Mladší se okamžitě pohnul proti němu, ale to už starší přidal i druhý prst. Pohyboval s nimi a mladší odpovídal přirážením proti nim.
"Hyukie, pojď už!" zasténal Hae snažíc se dostat Hyuka ven ze sprchy. Ten se ale jen ďábelsky usmál a dál v klidu pokračoval v Haeho dráždění. Když cítil, že mladší nemá daleko k vyvrcholení, vytáhl z něj prsty a zvedl mu jednu nohu, kterou si dal kolem pasu. Jemně jej nadzvedl a začal do něj pronikat. Hae se k němu přitiskl a i druhou nohu obtočil kolem Hyukova pasu, tím pohybem nasedl na jeho chloubu naráz. Mladší zalapal po dechu a do očí se mu nahrnuly slzy bolesti.
"Ššš," zašeptal Hyuk a vtiskl Haemu chlácholivý polibek na rty. Chvíli počkal, až bolest trochu odezní a Hae si na něj zvykne, poté se opatrně pohnul.
"Chmm…" zasténal mladší a tím dal plný souhlas staršímu, jenž se začal rytmicky pohybovat. Po chvilce i mladší začal na staršího pohyby odpovídat. Starší ještě více zrychlil svoje pohyby, rukou vklouzl mezi jejich těla, kde uchopil Haeho chloubu a začal jej uspokojovat v rytmu jejich přírazů.Ani jeden z nich se nesnažil tišit sv oje hlasité steny a výkřiky rozkoše, která je plně pohlcovala.
"Už bu - budu!" vykřikoval mezi steny Hae.
"Já…já taky!" odpověděl zadýchaně Hyuk.
"Hyukieee!" zakřičel Hae, když se udělal na své bříško.
"Haeee…" zakřičel Hyuk, když se udělal hluboko v Haeho těle. Ještě chvíli tak setrvali, dokud se jim trochu neuklidnil jejich zrychlený dech. Poté Hyuk z Haeho vyklouzl a opatrně ho postavil na roztřesené nohy. "Miluju tě!" zašeptal Eunhyuk a políbil něžně Haeho na rty.
"Taky tě miluju!" oplatil mu Donghae a též ho políbil na rty.

Opatrně vystupoval po schodech do patra, aby nevysypal tác s jídlem, které nechal Leeteuk připravit pro Eunhyuka s Donghaem. Pomalu došel až ke dveřím jejich pokoje a radši docela hlasitě zaklepal na dveře. Avšak z pokoje se mu nedostalo žádné odpovědi, tak si loktem otevřel dveře a vešel dovnitř. Tác s jídlem odložil na stůl a rozhlédl se po pokoji. Kluky však nikde neviděl, jen rozházenou postel, která mu na jeho tváři vyloudila úchylný škleb. Rozhlížel se tedy dál, když jeho pozornost upoutaly zvuky vycházející z koupelny.
"Chmmm…" ozval se z Haeho úst dost hlasitý a nemravný sten, zrovna ve chvíli, když se otáčel k nastevřeným dveřím od koupelny. Z toho nemravně hlasitého stenu mu po zádech přeběhl příjemný mrazík a postavil mu všechny chloupky na krku do pozoru. Hlasitě polkl a co nejrychleji opustil pokoj. Potichu zavřel dveře, o které se opřel dlaněmi a čelem, jak se snažil zklidnit dech a rozdýchat své vlastní vzrušení. Z nenadání jej objaly silné paže.
"Chulie…" zašeptal mladší a přitiskl svoje horké rty na jeho krk.
"Siwonnie…" vzrušeně zašeptal starší jméno svého milence a vychutnával si ty horké rty, co mu putovaly po odhaleném krku. Když ho Siwon kousl do ucha, už to Heechul nevydržel, rychle se otočil k Siwonovi čelem a hladově se přisál na jeho rty. Heechul Siwona chtěl, moc ho chtěl a nedokázal si odepřít to, po čem v tuhle chvíli toužil. Jemně začal Siwona tlačit do jejich pokoje, aniž by jeden z nich přerušil ten slastný pocit, co jim dodával ten polibek. Líbali se dlouho, dokud jim nezačal docházet vzduch. Heechul se s odhodláním odtáhl z dosahu Siwonových polibků, z dosahu jeho jazyka, který dorážel na ten jeho. Svoje ruce zastrčil po mladšího svetr a povytáhl ho nahoru. Bylo potřeba ho stáhnout, ale nedokončil svůj úmysl, když se dlaní dotkl jeho nahého vypracovaného bříška a potom hrudníku, tak úplně na svetr zapomněl. Siwon se pod tím dotekem zachvěl, zvedl paže a sám si svetr sundal. Pak vytáhl triko, které měl starší na sobě a jedním švihem ho z něj sundal. Heechul zalapal po dechu, když mu jazykem přejel po vzrušené bradavce. Začal zrychleně dýchat a prohnul se v zádech, tím nabídl obě vzrušené bradavky Siwonovým nenechavým rtům. Siwon zasténal a přitáhl si Heechula těsněji k sobě. Ten sotva popadal dech, poddával se mladšího rukám, které laskaly jeho tělo. Siwon vsál bradavku do úst, laskal ji jazykem a dráždil zoubky, zatím co druhou třel mezi prsty. Heechul na to reagoval celým tělem.
"Hááách…" nedokázal Hee potlačit zasténání, vyvěrající až odněkud z jeho nitra. Siwon na chvíli vzdálil ústa ze staršího jemné pokožky a zadíval se na pásek se zvláštním zapínáním, který měl Hee na svých kalhotech.
"Pomoz mi a dej si to dolů!" přikázal mu a vrátil se zpět k růžovému hrotu Heechulovy bradavky. Heechul mu chtěl pomoci, ale pokaždé, když se pokusil pásek rozepnout, vyrušil jej Siwon ještě smyslnějšími doteky. Za chvíli už Hee nebyl schopen jasně uvažovat.
"No tak, zlato!!! Sundej si ty kalhoty! Slibuju, že za chvíli se budeš cítit mnohem líp. " zavrčel netrpělivě Siwon. Po několika marných pokusech se Heechulovi podařilo pásek uvolnit a rozepnout si knoflík se zipem. Siwon mu to usnadňoval tím, že jej neustále laskal, jako by tím chtěl staršího vyzvat k rychlejšímu svlékání. Nakonec mu pomohl stáhnout kalhoty i s boxerkami. Rukama mu sjel z ramen po nahých zádech, přes boky a ž na stehna. Heechul se zachvěl pod těmi doteky.
Starší roztřesenýma rukama zatahal za mladšího kalhoty, čímž mu dal jasně najevo, že on je ještě napůl oblečený. Siwon se odtáhl a pomalým pohybem ruky uvolnil pásek a rozepnul kalhoty. Při tom zvuku sebou starší trhl, otevřel oči, aby mohl vidět jeho široká ramena, štíhlý pas a již značně vzrušenou chloubu. Aby viděl, jak spouští džíny i se spodním prádlem a skopává je na zem. Z toho všeho Heechulovi bilo srdce tak prudce, že slyšel, jak mu pulsuje krev v žilách. Siwon se naklonil ke staršímu a lehce jej políbil. Pomalu jej dotlačil k posteli, na kterou jej položil. Na nic nečekal a přilehl Heechula celou svou vahou, až se jejich vzrušené chlouby o sebe otřely. Opět spojil jejich rty ve vlhkém a vášnivém polibku, stále se o sebe otírajíc vzrušenými chloubami.
"Hnn…" zavzdychal Hee a jedním pohybem je přetočil. Nyní Siwon ležel pod ním a jeho vzrušená chlouba jej tlačila na zadeček, laškovně a přesto smyslně se na Siwonovi zavrtěl.
"Háách…" zasténal nahlas Siwon. Heechul uchopil Siwonův penis do ruky, párkrát po něm přejel a nasměřoval si ho ke svému otvůrku. Pomalu začal na něj nasedat, když se do něj dostal celý, na chvíli ztuhl, jak ho přemohla bolest. Přeci jen bez gelu a bez přípravy to není ono.
"Jsi v pořádku?" zeptal se starostlivě Siwon.
"Děláš si srandu?" zvolal Heechul a snažil se zamrkat slzy, které se mu chtěly spustit z očí. Mezi tím, než odezní bolest, zabořil svoje prsty do Siwonových uhlově černých vlasů a přitáhl si tak jeho hlavu blíž k sobě. Jejich rty se znovu setkaly v polibku. Hee obemkl nohama Siwonovi boky, a ten mu zasténal do úst.
"Je ti tam nahoře dobře?" zasmál se Siwon a položil Heemu ruce na zadeček.
"Ano !!! Líbí se mi být nahoře," zavrněl Hee.
"Mě se to taky líbí," odpověděl Siwon a pohnul se proti Heechulovo tělu.
"Sss…" sykavě se nadechl Hee, ještě trochu cítil bolest, když se v něm Siwon pohnul.
"To bude dobrý."snažil se Heechula uchlácholit Siwon. Heechul kývl hlavou, otevřel oči a s rukama zapřenýma o mladšího hruď se přisál na jeho rty a sám se pohnul. Zdálo se mu, že tím dotekem uvnitř něj, mu vzplálo celé tělo. Siwon se začal pohybovat, až se dostali oba na stejnou frekvenci přírazů.
"Umm…" zasténal hlasitě Hee, když Siwon uchopil jeho bolestně vzrušenou chloubu a začal jí zpracovávat ve stejném rytmu přírazů, které ho přivádělo k samému vrcholu rozkoše. Hee si připadal jako strom v bouři. Cítil závrať, lapal po dechu, křičel, prohýbal se a přirážel v tak zběsilém tempu, které mu mělo přinést konečné uvolnění. Celé jeho tělo se chvělo rozkoší, nekonečnou slastnou rozkoší. Nikdy nezažil takovou rozkoš, která by ho pohltila takhle, až do konečků prstů. Cítil, jak se Siwonovi chvějí ruce. Zrychlili své pohyby, které baly tak mocné, jako údery jejich srdcí.
"Pojď…" zašeptal Siwonovi do ucha. Chtěl, aby cítil to, co cítil on. Chtěl mu dát to, co mu dal on. "Pojď lásko!" s divokým výkřikem, který šel Siwonovi snad přímo ze srdce, se zachvěl a vnikl do Heechula co nejhlouběji jak to šlo. Stále při tom přirážel do Heechulovo těla a zpracovával jeho chloubu, aby i on vyvrcholil. Netrvalo dlouho a Hee se udělal na Siwonovo vypracované bříško. Pak Siwon naposledy mocným přírazem přirazil do staršího a udělal se hluboko v jeho těle. Hee se vyčerpaně svezl na Siwonovu hruď a i jeho vlastní hrudník se mu zvedal hlubokými nádechy a výdechy z právě prožitého orgasmu.
"Bylo to…úžasné!" zašeptal Siwon Heechulovi do ucha a něžně ho políbil do vlasů. Obtočil kolem něj své paže a pomalu je přetočil. Opatrně z něj vystoupil, ale nepouštěl jej ze svého objetí. Jen se natáhl pro deku a oba je přikryl.
"Miluju tě, Wonnie!"zašeptal unaveně Hee a políbil Siwona na hruď, na které se uvelebil po vyčerpávajícím milování.
"Taky tě miluju, Chulie!" zašeptal něžně Siwon a pohladil Heechula po zádech. Leželi spolu, příjemně unavení, těsně namáčklí jeden ne druhého. Heechul stále s hlavou na Siwonově hrudi, kde ukazováčkem kreslil zamilovaná srdíčka. Při tom vzpomínal, jak jej Leeteuk požádal, aby donesl Hyukovi s Haem jídlo do pokoje a jak z toho byl otrávený.
Nakonec to ale nebyl zas tak špatný nápad…
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 dg-entertainment dg-entertainment | Web | 8. dubna 2014 v 18:52 | Reagovat

Asdfghjk ještě žes mi Jaer dala vědět *q* miluju tě Hatachi :3 píšeš skvěle :)

2 camsairen camsairen | 8. dubna 2014 v 20:02 | Reagovat

Shit... Mě se to neposlalo -.-
.
.
.
Hatachi!!!!!! Ty musíš psát!

3 Karin Karin | 8. listopadu 2016 v 13:43 | Reagovat

Moc pěkné.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Admin: Jaera |Hosting: BLOG.CZ | Archiv | Layout by: Narbie