marry me! - co jsi mi to udělal?

10. ledna 2017 v 22:32 |  marry me!

Máme úterý a s ním přichází další díl překladu. Tak snad se bude líbit :)
Za případné chyby se omlouvám!Minhovo sídlo:

Nichkhun přistoupil k místu, kde právě seděli Siwon a Minho.
"Hankyung hyung udělal snídani. Měli byste se jít najíst." Minho se na něho usmál předtím, než ho i se Siwonem následoval do domu, kde přistoupili ke stolu. Nichkhun se usmál.
"Tadááá!"
Když viděli jídlo, které bylo na stole, a které vypadalo naprosto úžasně, zůstali oba v šoku. Nikdy totiž neviděli muže, který by byl schopen tak dobře vařit. Nichkhun nafoukl tváře.
"Hele, mohli byste alespoň poděkovat Hankyungovi, že vůbec udělal snídani," zkřížil ruce na prsou. "... než to sežerete očima!"
Oba muži se Hankyungovi uctivě poklonili, čímž ho uvedli do rozpaků. Plaše se usmál.
"Děkujeme," pravili oba současně.
"Rádo se stalo," odpověděl. "A teď už jezte, dokud je to teplé." Siwon, Minho i Nichkhun se posadili a hned po prvním soustu, pohlédl nejmladší na Hankyunga s pohledem plným lesku a s roztomilým úsměvem.
"Dobrota!" vzdechli Minho s Nichkhunem a Hankyung se usmál. Siwon na něho pohlédl, aniž by přestal žvýkat.
"Bože *žvýk* to je tak dobrý *žvýk* ty jsi *žvýk* určitě žena!" řekl Siwon a usmál se, oči intenzivně upřené k němu. Netušil přitom, že jeho pohled neušel Minhovi. Ten se usmál a též pohlédl na Hankyunga.
Vypadá to, že nebude tak těžké tě změnit, hyung, pomyslel si a otočil se na Nichkhuna, který se právě snažil nacpat velké sousto do úst. Ucítil však na sobě jeho pohled a tázavě se na něho zadíval. Minho nebyl schopen odolat jeho drtícímu pohledu a Nichkhun našpulil rty.
"Ow, hej!" vzdechl a odvrátil od něho oči, předstírajíce, že je naštvaný.
Bože, on je tak roztomilý, téměř křičel ve své mysli Minho.
"Ah, no tak, Khun. Nezlob se na mě," pronesl tiše. Nichkhun se na něho ani nepodíval.
"Tss!" odpověděl mu odfrknutím. Minho se pobaveně culil a hravě šťouchal Nichkhuna do ruky. Ten stále ještě trucoval. Siwon s Hankyungem se šklebili a najednou se Siwon cítil, jako kdyby on a Hankyung byli rodiče těch dvou.
Aish, na co to myslím? Z frustrace začal Siwon raději jíst rychleji. Hankyung si toho všiml a překvapeně zamrkal, zatímco si strkal kousek masa do pusy.
Teda, ten ale musí mít hlad, pomyslel si. V tu chvíli zazvonil zvonek a všichni vzhlédli. Minho vstal a šel otevřít dveře, za nimiž byly slyšet dva známé hlasy.
"Pusť!" houkl Seungri.
"Nekřič!" odpověděl vrčivě Seunghyun.
"Tak pusť a já přestanu!"
"Ri!!"
"Arrrgh!"
Nichkhun, Siwon i Hankyung se na sebe podívali. Nechápali, co se děje.
"Jak se opovažuješ mě políbit?" vykřkl Seungri.
"A jak ty se opovažuješ na mě zvyšovat hlas?"
"Ty-..."
"Dobře, lidi, tak se uklidněte. Mám tu hosty, abyste věděli!" vmísí se jim do rozepře Minho. Oba tedy mlčky následovali Minha k jídelnímu stolu a upřeně na sebe chvíli tiše hleděli.
Všichni je vyzvali ke společné snídani.

Když bylo po jídle, usadili se všichni v obýváku na gauč, ale nikdo se neopovážil promluvit, díky napjaté situaci mezi Seughyunem a Seungrim. Až konečně Siwon jako nejstarší (zde v povídce je starší, než Hankyung, o dva měsíce) převzal iniciativu nad rozhovorem.
"Co je to s váma? Proč se hádáte?" Na okamžik nikdo neodpovídal, dokud nezačal Seungri křičet.
"On mě!"
"CO?!" vyhrkla zbylá čtveřice.
"Řekl jsem, že za všechno převezmu iniciativu!" otočí se na Seungriho Seunghyun.
"Kluci?" houkl Siwon.
"A jak to chceš udělat?" zeptá se Seungri.
"Hyung?" dožaduje se pozornosti Minho.
"VEZMU SI TĚ!!"
Všichni najednou byli potichu. Seungrimu se naplnily oči slzami a tak vyběhl do zahrady. Hankyung běžel za Seungrim a Nichkhun hned za ním.
Siwon sledoval Hankyunga přes skleněné francouzské dveře. Hankyung a Nichkhun objímali Seungriho a snažili se ho uklidnit. Proč to děláš? Vždyť ho ani neznáš. Proč se o něho tolik staráš? Jsi to opravdu ty? Skutečně jsi tak dobrosrdečný? Pokud ano, pak... pak si myslím, že jsem si vybral správnou osobu pro manželství. Siwon náhle cítil hřejivý pocit při pohledu na Hankyunga. Pomalu si uvědomil, že měl ruku přiloženou k hrudi v místě, kde bylo jeho srdce.
Pak prudce otočil hlavu na Seunghyuna a Minha, když zaslechl Minha vykřiknout.
"Hyung!" řekl Minho. Seunghyun se psychicky zhroutil. Nyní klečel na kolenou a tvář měl zabořenou v dlaních. Plakal, jako by měl umřít. Siwon spěšně přispěchal k nim.
"Seunghyune?" řekl Siwon. Seunghyun nepřestával plakal a jen zíral na Seungriho, který byl stále na zahradě s Hankyungem a Nichkhunem. Siwon se podíval na Seunghyunův výraz, kterým hleděl na Seungriho a v tu chvíli mu to došlo.
"Miluješ ho, viď?" Seunghyun teď tiše plakal a jen nepřítomně hleděl na svého bratrance. I Minho vypadal překvapeně. Chvíli na to Seunghyun přikývl.
"Ano, miluju ho. A bolí mě, že ho vidím plakat. O to víc bolí vědomí, že já jsem ten, kvůli komu teď brečí."

V zahradě:

"Proč jsi utekl?" zeptal se Hankyung.
"Nechci, aby si mě bra jen proto, že se cítí provinile. Chci, aby si mě vzal, protože mě miluje. Vím, že to může znít hloupě, ale já ho opravdu miluju, i když se známe teprve dva týdny. Nemohl jsem si pomoct, ale zamiloval jsem se do něj. Ačkoliv on mě nejspíš ne, pořád ho miluju. Jak můžu být tak hloupý?"
"Mož-..." spustí Hankyung.
"Hyung!" vpadne mu do toho Nichkhun.
Oba se podívali na Nichkhuna. Ten ukazoval na Seunghyuna, Siwona a Minha. Viděli, jak moc Seunghyun plakal. Hankyung se na Seungriho jemně pousmál.
"On tě potřebuje!"
"Ale-..." snaží se odporovat mladší.
"Věř mi," přeruší ho Hankyung. "On tě potřebuje." Seungri se sebral a šel do kuchyně. Hankyung a Nichkhun ho následovali. Když stál tváří v tvář Seunghyunovi, starší vzhlédl a Seungri poklekl.
"Proč pláčeš?" zeptal se Seungri. Seunghyun vzal jeho tváře do dlaní a podíval se mu zpříma do očí.
"Ri, já tě miluju. A je mi moc líto, že jsem ti ublížil. Moc se omlouvám. Prosím, odpusť mi. Vážně tě mám rád. Slibuju, že už ti nikdy znova neublížím... můžeš na mě křičet, ale moc tě prosím, nesmíš mě nenávidět. Nebudu chtít už dál žít, když mě budeš nenávidět. Pros-..." Zarazil se, když spatří Seungriho plakat. Objal ho. "Co se děje, Ri? Řekl jsem něco špatně?" Seungri zavrtěl hlavou. "Tak proč pláčeš?"
"Protože jsem šťastný." Seunghyun se od něho odtáhl, aby na něho pohlédl. Seungri se usmíval.
"Jsi šťastný? Proč?" Seungri se znovu zasmál.
"Pabo. Přeci, protože tě taky miluju." Seunghyunovi to konečně došlo. Jeho rty se stočily do úsměvu. Pevně Seungriho objal. "H-Hyunnie... nemůžu... dýchat!" Seunghyun ho pustil a poškrábal se na hlavě.
"Promiň!"
Mladší mu věnoval hřejivý úsměv a nakonec si dali jemný polibek, až uslyšeli zvuk nechte-toho-nebo-se-poblijeme. Seunghyun se podíval na svého bratrance a svého bratra.
"Yah! Chceš umřít?" zeptal se Seunghyun. Siwon ho udeřil do hlavy.
"Hej! Jsem starší, než ty. Chceš snad TY umřít? Jak se opovažuješ mi vyhrožovat?" Najednou dostal Seunghyun strach a skryl se za Seungriho. Všichni se začali smát.
Hankyung pohlédl na Siwona.
Možná to nebude až tak špatné, vzít si Siwona.

Odpoledne v Siwonově autě:

"Bavil jsi se?" zeptal se Siwon. Hankyung přikývl.
"Jo, všichni jsou roztomilí."
"Myslím, že slovo 'šílení', je lepší pro jejich popis." Hankyung se lehce zasmál.
"Měli bychom se navzájem lépe poznat... myslím... než budeme spolu oddáni." Hankyung přikývl.
"Máš pravdu."
"Takže... máš zítra volno?"
"Ano."
"Chtěl bys... no-..." Aish, Choi Siwon, co je s tebou? Chováš se jako idiot! Sám sebe proklínal. Naprázdno polkl. "... chtěl bys... no, však víš!"
"Myslíš rande?" Siwon strnule přikývl.
"Kdy?" zeptal se Hankyung.
"Vyber si."
"Co dvě hodiny odpoledne?"
"Dobře. Popřemýšlím nad místem, kam bychom mohli jít."
"Fajn."

Potom už toho společně moc nenamluvili, a když dorazili k Henrymu, Zhoumi, kterého už únosci propustili, jakmile dostali peníze, šel bratra přivítat a promluvit se Siwonem.
"Děkuji za pomoc, ale... nesmíš ranit mého bratra, nebo přísahám, že budeš trpět do konce života!" Siwon polkl. Oči vytřeštěné. Bože... je děsivý!
Poté, co si zamávali na rozloučenou, odjel Siwon do klubu, kde se měl setkat s přitažlivou dívkou.
Přesně, jak očekával. Byla tam a už na něj čekala. Svůdně se na něho podívala.
Usedl tedy vedle ní a ona ihned usedla na jeho klín.
"Už jsem tě dlouhou dobu neviděla, zlato," řekla Jihyun. "Chceš se znovu pobavit?" Siwon se jen ušklíbl, rty otřel o její ušní lalůček a svůdným, chraplavým hlasem jí zašeptal do ucha.
Zachichotala se a oba se sebrali, aby odešli do horních pater do jednoho z pokojů. Svlékali se, dokud nezůstal Siwon stále v kalhotech a košili a ona jen ve spodním prádle. Chystal se jí políbit, když mu náhle na mysli vytanula Hankyungova tvář. Zatřásl hlavou, jako by ho chtěl z mysli setřást. Sklonil se, aby jí políbil na krk, ale znovu před sebou spatřil Hankyunga. Představoval si Hankyunga na místo Jihyun, ale když mu k uším dolehl její hlas, vstal a oblékl se, načež bez jediného slova odešel a opustil klub.
Na cestě k autu kopal do všeho, co mu přišlo do cesty, a když si sedl do auta, začal křičet z pocitu šílené frustrace.
SAKRA! Co je se mnou špatně? Jsem s jednou z nejžhavějších koček, co znám a nakonec z toho nic není kvůli jednomu jedinýmu klukovi?!
Opřel se a zavřel oči. Proč mám vůči Hankyungovi pocit viny? Proč jsem si představoval, že to není Jihyun, ale Hankyung? A proč mám tak silné nutkání ho teď vidět? Ah, Hankyungu... cos mi to provedl?
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 10. ledna 2017 v 22:49 | Reagovat

Aňuuu...Hannie zcela zblbnul Siwona. A dobře mu tak, protože mu právě skončil jeho prostopášný život. Hannie si zaslouží úctu a lásku.
A Mimísek jako bůh pomsty, který je ochotný pomstít čest svého bratra. Moc hezké...
No jsem zvědavá, co bude dál. Moc se těšim a netrpělivě čekam na úterý...teda na další díl...
A moc ti děkuju za to, že to překládáš...

2 Jaera Jaera | Web | 10. ledna 2017 v 23:01 | Reagovat

[1]: Nemáš vůbec zač! Já jsem moc ráda, že se ti to líbí a moc se těším na další tvé komentíky... vždycky zahřejí u srdíčka :)

3 Karin Karin | 11. ledna 2017 v 21:27 | Reagovat

Tak že se nám Siwon zamiloval jen ještě o tom neví a u té snídaní jsem se bavila.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Admin: Jaera |Hosting: BLOG.CZ | Archiv | Layout by: Narbie