marry me! - jsi přítomnost i budoucnost

25. ledna 2017 v 23:22 |  marry me!


Já vím... já vím... opět bylo úterý a dílek překladu nikde. To jsem celá já... No, ale nakonec je přeci jen tu a snad se bude líbit. Bye...V Siwonově autě:

"Siwone-..."
"Ještě se neptej, Hankyungu. Nechci ti odpovídat." Hankyung trucoval a Siwon se lehce usmál, štípaje ho opatrně do tváře.
"Jen buď trpělivý." Hankyung si povzdychl a promnul si bolavou tvář. Jeli teprve patnáct minut a kdykoliv chtěl Hankyung vědět, kam ho Siwon vzal, odpověděl mu pokaždé stejně. "Neptej se! Nebudu odpovídat," používal k odpovědi téměř zpěvný hlas. Teď, když už si vyměnili pár polibků, začali být skutečně jako pár. Ne, že by to vadilo.
Uplynulo dvacet minut, když Siwon konečně zaparkoval svoje auto před fantasticky vypadajícím obchodem. Hankyung nemohl nic říct, když vylézali z vozu.
Před nimi se nacházelo klenotnictví.
Siwon zamkl auto a táhl překvapeného Hankyunga za sebou. Jejich pronásledovatel se zašklebil, když dvojici spatřil v dálce před sebou.
Tak klenotnictví, huh? Ani o tom vy dva nepřemýšlejte. Hannie, ty patříš ke mě!

V klenotnictví:

Muž přišel vstupující dvojici přivítat.
Oběma se uklonil. I Hankyung se uklonil, pouze Siwon tam jen stál.
"Dobrý den, pane Choi. Dobrý den, pane... pane-..." otočil se pan Lee k Hankyungovi.
"Hankyung. Li Hankyung." (příjmení vymyšleno autorem)
"... pane Li," usmál se pan Lee.
"Dobrý den," odpověděl mu Hankyung.
"Mohu vám nějak pomoci?"
"No-..." chystal se odpovědět Siwon, ale byl přerušen.
"Hyung!" zavolal na něho Seunghyun. Siwon i ostatní se podívali směrem, odkud přicházel Seunghyunův hlas. Seunghyun spolu se Seungrim stáli ve dveřích, ruku v ruce. Vyšší téměř hystericky mával na Siwona, Seungri se červenal. Siwon jen obrátil oči v sloup.
"Opět mého švagra uvádíš do rozpaků?" zahuhlal Siwon, zatímco k nim dvojice došla. Nyní oba pozdravili i Hankyunga.
"Co tu děláte?" zeptal se Seunghyun.
"Já nevím. Siwon mě sem zatáhl," pokrčil Hankyung rameny. Siwon se usmál a otočil si ho k sobě.
"Prosím, zůstaň na chvíli se Seungrim. Potřebuju něco probrat se Seunghyunem a panem Lee. Hankyung vypadal mírně zmateně, ale nakonec se usmál, když viděl veselost v Seungriho tváři.
"Ale hyung. Já nechci opustit svého Ri. Co-aaah...!" Siwon Seunghyuna odtáhl za ucho.
"Prostě buď ticho a pojď se mnou!" Tři muži zmizeli v zadní místnosti. Hankyung a Seungri se posadili na pohovku v rohu obchodu.
"Co tady děláte?" zeptal se Seungriho.
"Jen jsme přišli zkontrolovat, jestli je tu všechno v pohodě."
"Heh?"
"Všiml sis, jaký je název tohohle obchodu?" zeptal se Seungri. Hankyung zavrtěl hlavou. Nejspíš vypadal jako němý, ale Seungri se jen usmál. "Klenotnictví Choi. Je to jedna z jejich rodinných společností."
"Aha." Seungri se jemně usmál a Hankyung s ním.
"Možná to je důvod, proč mě sem Siwon vzal. Že chtěl probrat něco se Seunghyunem."
"Ano, to možná ano."

V temné místnosti, ve skladu:

"Proč jsi nás zatáhl sem? Vždyť je to tu tak děsně malý!" postěžoval si Seunghyun.
"Aish! Nemáš klaustrofobii, tak si přestaň stěžovat a poslouchej!" zavrčel Siwon.
"Ano, pane!" zasalutuje mladší.
"Jsem tu, protože hledám zásnubní prsten pro Hankyunga!"
"C-..."
"Shhh!" sykne Siwon směrem k němu.
"Oh... promiň."
"Možná, že mi vy dva dokážete pomoct," kmitá pohledem mezi Seunghyunem a panem Lee.
"Jasně," ozve se dvouhlasně.
"Ale proč jsi nás zatáhl sem?" zeptá se Seunghyun.
"Protože zatím nechci, aby o tom Hankyung věděl. Vyznám se mu až dnes, tak mi pomozte pro něj vybrat krásný prsten."
Seunghyun se ušklíbl.
"Ty jsi vážně zamilovaný! Neuvěřitelné!" Siwon opět protočil oči a pak se otočil k panu Lee.
"Můžete mi, prosím říct, jestli je tu někde poblíž květinářství?" Pan Lee se narovná.
"Když vyjdete z obchodu a dáte se doleva, spatříte po chvilce 'Květiny J&J'."
"Dobře, děkuji," usměje se Siwon.
Za okamžik už tři muži opouštěli sklad. Seunghyun a pan Lee hledali ten nejlepší prsten, zatímco předstírali, že dělají inventuru. Seungri pozvedl obočí.
"Co vy dva děláte?"
"Inventuru."
"Inventuru?"
"Inventuru!"
"Ale-..." Než však stihl Seungri doříct svou větu, Seunghyun ho začal líbat a mezi polibky mu cosi šeptal. Seungri pochopil a usmál se. Siwon se sklonil, aby si ukradl od Hankyunga polibek.
"Počkej na mě, jo?" Hankyung se usmál a přikývl, načež Siwon opustil obchod. Seungri byl překvapený a několikrát zamrkal, což způsobilo, že se Hankyung začal červenat.
"Vy dva... vy jste..."
"Ve vztahu?" dokončil Hankyung za něho. Seungri měl úsměv od ucha k uchu, když sledoval, jak se Hankyungovi lesknou oči.

Květiny J&J:

"Dobrý den. Mohu vám nějak pomoci?" zeptá se mladý prodavač, na jehož jmenovce se leskne jméno Junsu.
"Ano," odpověděl Siwon. "Chtěl bych dokonalý puget rudých růží."
"Kolik?"
"Sto!" Junsu přikývl. S hlavou stočenou mírně vzad houkl svým vysokým hlasem na kolegu do zadní místnosti. Okamžik na to se objevil vysoký, krásný muž. Měl světlé vlasy, oči velké, tmavé a lesklé. Jeho rty byly rudé a jeho kůže bílá a naprosto perfektní. Kdyby nebyl oblečený v klučičím oblečení, Siwon by si ho nejspíš spletl s dívkou. Junsu se usmál.
"Hyung, sto rudých růží." Muž pozvedl překvapeně obočí.
"Sto?" Junsu dychtivě přikývl. Vypadal šťastně jako malé dítě.
"Je to pro nějakou zvláštní příležitost?" optal se mladý muž. Siwon se zahleděl na jeho jmenovku. Jaejoong. Chvíli mlčel. Jaejoong i Junsu ho klidně sledovali, zatímco on se jemně usmíval a oči měl plné lásky.
"Chci se vyznat někomu, kdo je pro mě velmi zvláštní!" Jaejoong s Junsuem věděli, že ten někdo musí být velmi šťastný a také velmi důležitý pro Siwona, když si zasloužil tolik růží. Jaejoong se tedy pustil do přípravy pugetu. Siwon trpělivě vyčkával a když Jaejoong skončil svou práci na veliké kytici rudých květin, Siwon se zářivě usmál. Kytice byla nádherná a Siwon si byl jistý, že si Jaejoong dal stoprocentně záležet.
"Přeji vám jen to nejlepší. I oné zvláštní osobě," popřál mu Jaejoong.
"Doufám, že spolu budete hodně dlouho," dodal Junsu.
"Děkuji... uhn..."
"Jaejoong, Kim Jaejoong," poklonil se a druhý se ihned přidal.
"Kim Junsu."
"Děkuji Jaejoongu a Junsu. Já jsem Choi Siwon." Vzájemně se uklonili a pak jim oběma Siwon zamával na rozloučenou. Při odchodu byl tak zaneprázdněn krásou pugetu, že si nevšiml osoby před sebou a narazil do ní. Tedy spíše do něho.
"Omlouvám se," řekl Siwon.
"To je v pořádku," odpověděl mladý muž. Yunho se jmenoval.
Yunho se usmál a pak vešel do květinářství. Siwonovi se tak naskytl pohled na Jaejoonga, který se mu vrhl okolo krku, čímž si vysloužil sladký polibek.
"Yunnie!"
"Jak se má dnes můj malý Jae?" Jaejoong se zachichotal, když mu Yunho začal zasypávat tvář drobnými polibky. Junsu jen zavrtěl hlavou a povzdechl si.
"Aish, tolik sentimentality! Myslím, že budu zvracet!" Siwon se usmál.
Doufám, že jednou budeme já a Hankyung stejní! Vrátil se ke klenotníkovi.
Neznámý pozorovatel zatím vystoupil z auta, zamkl ho a pomalu Siwona následoval.

V klenotnictví:

Seunghyun viděl přicházejícího Siwona a tak nenápadně pokývl na Seungriho. Ten pochopil a otočil se k Hankyungovi.
"Hyung, musím na toaletu. Mohl bys jít, prosím, se mnou?" Hankyung přikývl a společně odešli. Siwon vešel dovnitř a Seunghyun mu ukázal šest prstenů ale Siwon si nedokázal dlouhou dobu pro svého Hankyunga žádný z nich vybrat. Nakonec si vybral prsten, který ho zaujal hned na první pohled a ani se neobtěžoval podívat na žádný jiný. Ukázal na něho.
"To je ten správný!" Seunghyun se usmál a podal mu ho.
"Můj dárek pro vás dva." Siwon objal svého bratrance a pak se postavil do prostřed obchodu. Seunghyun šel pomalu k toaletám, kde Hankyung čekal na Seungriho.
"Ri, baby, jsi v pohodě?"
"Jo... jen okamžik." O několik minut později Seungri vyšel ven a se Seunghyunem si vyměnili tajný úsměv před tím, než se všichni vrátili do prodejny, kde už čekali Siwon a pan Lee. Seungri trval na tom, že půjde spolu se Seunghyunem za Hankyungem. Ten, když spatřil Siwona, usmál se. Ale když přišel blíž, Siwon poklekl a podával mu puget růží. Hankyung vytřeštil oči a jeho srdce mu prudce tlouklo.
"Siwone, c-..." Než mohl pokračovat, podal mu Siwon prsten. Věnoval mu úsměv a Hankyung cítil v tom úsměvu hřejivost.
"Já vím, že mě ještě nemiluješ, ale budu trpělivě čekat, než se tak stane. Udělám cokoliv, abys mě miloval a nikdy tě nenechám samotného. A dříve jsem řekl, že netuším, proč jsem tě políbil, ale řekl jsem to jen proto, že jsem si nebyl jistý tvými city. Ale teď, když jsi řekl, že bys ke mě mohl něco cítit, a že nebudeš nikdy litovat toho, žes souhlasil se svatbou se mnou, musím ti říct pravdu. Políbil jsem tě, protože jsem se do tebe zamiloval. Byl jsem playboy, pro kterého slovo láska nikdy nic neznamenalo. Dokud jsem nepotkal tebe. Nikdy jsem nevěřil ve vztah, dokud jsem se nesetkal s tebou. Nikdy jsem si nevážil nikoho jiného, než svých přátel a rodiny, dokud jsem nepoznal tebe. Nikdy jsem nikoho nemiloval. Změnil jsi můj život... změnil jsi mě! Já vím, že jsi teď zmatený ve svých citech, ale udělám všechno, abys na něj zapomněl. Šel jsem na to v klubu špatně a tak to teď udělám konečně správně. Hankyungu... vezmeš si mě?"
Hankyungovo srdce bušilo rychleji a rychleji. Uvnitř něho se rozléval hřejivý pocit a cítil se šťastný. To štěstí nebyl schopen popsat slovy. Dokonce si neuvědomil, že brečel. Přikývl a Siwon mu nasadil prsten a podal mu růže. Usmívali se a objímali se vzájemně, když v tom někdo zatleskal.
Záhadný stalker stál ve dveřích, culil se a tleskal. Siwon s Hankyungem vytřeštili oči.
"Heechul!" řekli oba naráz. Heechul šel ke dvojici, ruce vražené hluboko do kapes. Siwon s Hankyungem byli viditelně v šoku. Oba se na sebe otočili.
"Ty ho znáš?!" opět vyhrkli ve stejnou chvíli. Heechul se ušklíbl.
"Jistě, že mě oba znáte! Siwone, Hankyung je můj ex přítel a Hankyungu... Siwon je ten, se kterým jsem tě podváděl!"
"Co?!" Siwon se šokovaným výrazem těkal pohledem z Heechula na Hankyunga a zase zpátky. Hankyung ustoupil a kdykoliv se ho snažil Siwon chytit za ruku, Hankyung ho plácl přes prsty. I on těkal očima z jednoho na druhého. Cítil se jako ztracené dítě, které se mělo každou chvíli nervově zhroutit.
"Vy dva... to ne..." Hankyung zahodil kytici růží na zem a vyběhl z obchodu. Heechul vyrazil hned za ním, následován Seunghyunem a Seungrim, kteří popadli šokovaného Siwona a táhli ho sebou.
"Pojď, hyung!" řekl Seunghyun. Hankyung utíkal rychle a jen stěží viděl přes slzy na cestu. Heechul a Siwon... dvě osoby, kterým důvěřoval. Dvě osoby, kterým otevřel své srdce a přitom mu právě oni způsobili všechnu tu bolest, kterou prožíval v minulosti. To bolí, strašně to bolí.
Běžel, aniž by věděl kam, dokud ho někdo nechytil a neotočil k sobě. Pevně ho sevřel v objetí. Hankyung věděl kdo to je, aniž by se podíval. Znal jeho vůni. Hankyung bojoval, snažil se odtáhnout, ale Heechul byl silnější.
"Pusť!"
"Nikdy! Chci tě zpátky!"
"NE! Pusť mě, Heechule!"
"Ne! Patříš mi, Hannie. Je mi líto, že jsem ti ublížil. Prosím, dej mi ještě šanci!" Heechul ho líbal na krk, rty i tváře, ale necítil žádnou odezvu. Když spolu chodili, mladší vždy velmi silně odpovídal na jeho polibky. Ale teď to cítil jinak. Cítil znechucení. Hankyung se ho snažil stále odstrčit.
Proč s ním bojuju? Copak jsem ho nechtěl tak strašně moc zpátky? Proč se ale teď cítím tak znechuceně, když mě zasypává takovými nebeskými polibky? Náhle zaslechli, jak si někdo odkašlal.
"Co si myslíš, že děláš s mým švagrem, ty skunku?" zavrčel Seunghyun. Heechul se o něho vůbec nezajímal. Seunghyun náhle vypadal jako naprosto jiný člověk. Jeho obvyklá veselost byla pryč. Nyní vypadal jako by se chystal Heechula v jakémkoliv okamžiku zabít. I Seungri vypadal naštvaně. Heechul však nadále hleděl na Hankyunga.
"Stále mě miluješ, že?" zeptal se ho. Hankyung se přestal bránit. "Pořád mě miluješ a chceš mě zpátky, jen to řekni!" Hankyung mlčel, dívaje se na Siwona, který stál za Seunghyunem a Seungrim. Hankyungovy oči se rozevřely dokořán.
On pláče? Proč pláče?
Bez přemýšlení odstrčil Heechula pryč, proběhl okolo Seunghyuna se Seungrim a vrhl se k Siwonovi. Pevně ho objal a zabořil mu tvář do ramene. Rozplakal se. Siwon byl nejprve překvapený, pak mu ale objetí opětoval, hladíce ho láskyplně po vlasech.
Heechul se rozhněval a chtěl Hankyunga odtáhnout pryč, ale Seunghyun mu v tom zabránil jednou ranou do obličeje.
"Neopovažuj se ho znovu dotknout, ty hajzle!" Heechul si otřel krev, která mu tekla z nosu.
"Nevzdám se tak snadno, Hankyungu!" A s těmito slovy se vzdálil. Hankyung vzhlédl k Siwonovi, otíraje mu slzy z tváře.
"Proč pláčeš?"
"Bál jsem se, že tě kvůli němu ztratím." Hankyung se usmál, zatímco si vzájemně stírali slzy z tváří.
"Nikdy mě kvůli němu neztratíš. On je má minulost. Ty jsi přítomnost a budoucnost.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 26. ledna 2017 v 17:42 | Reagovat

Ježíši kriste...Heechul jako zhrzená milenka...to smrdí velkými problémy...no tak to bude ještě boj. Ale doufam, že Hannie se Siwonem se jen tak snadno nedají a svojí lásku ubrání.
Jinak ti strašně moc děkuju za to, že překládáš tuhle skvělou povídku. Za to tě miluju ještě víc, zlato...

2 Karin Karin | 26. ledna 2017 v 20:40 | Reagovat

Já se lekla že mu Hankyung uteče za ex ale díky jemu to nebudou mít lehké.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Admin: Jaera |Hosting: BLOG.CZ | Archiv | Layout by: Narbie